Soovitused 1kl lapsevanemale

Austatud 1. klassi lapsevanem!

Et teie lapse ja meie koolitöö ladusasti algaks, vajab teie laps järgmisi koolitarbeid:

koolikott - soovitavalt kõvendatud seljaosaga, tühjalt võimalikult kerge, mugav ja lapse õlgadele sobiv
ruudulised ja abijoonega vihikud – soovitav valida ühe aine jaoks ühtvärvi vihikud (või ümbrispaberid), lapsed leiavad teiste hulgast kergemini üles. Vaadata tuleks ka, kas vihikul on õpilase nime, kooli ja klassi kirjutamiseks ruumi. Esialgu vajalik 3 joonelist, 2 ruudulist.
vihikumapp -  vihikud püsivad mapis korras, samas võib teha koolikoti raskemaks.
harilikud pliiatsid – parim keskmise pehmusega pliiatsid(HB). Väga kõva pliiatsiga on kogenematul käel raske kirjutada, väga pehme pliiatsi joon on aga raskesti kustutatav.
pinal – soovitav pehmest materjalist. Kõvad pinalid kipuvad kolisema ja pliiatsisöed katki minema.
värvi- ja viltpliiatsid – 6-ne komplekt
20- cm pikkune joonlaud
ümbrisepaberid – õpikutele
pliiatsiteritaja – soovitav kogujaga