Traditsiooniliseks saanud iga-aastane lastevanemate koostööpäev tuleb ka sel aastal

16. novembril 2019 toimub juba neljandat korda lastevanemate ja õpetajate ühine koostööpäev. Eelmisel aastal küsisime Teilt tagasisidet võimalike teemade kohta, mida sooviksite järgmisel koostööpäeval käsitleda. Enim pakuti välja teemat koolikiusamine ning sellega kaasnev.
Sel aastal liitus Arte KiVa kiusamisvastase programmiga. Meie soov ning eesmärk on tagada õpilaste vaimne ja sotsiaalne turvalisus ja et seda paremini teha, vajame ka lapsevanemate abi.
Oleme külla kutsunud KiVa esindaja Kerli Prassi, kes koolitab meid teemal – Kuidas kasvatada kiusamiskindlat last. Koolitus on suunatud kõigile, kes soovivad teadlikumalt ja oskuslikumalt kasvatada oma last kiusamiskindlaks. Mida kodus teha, et lapsel ei tekiks soovi kaaslasi kiusata või kuidas kaitsta last kiusamise ohvriks sattumise eest. Koolitusel vaadatakse esmaseid kiusamise ennetamise võimalusi kodus, analüüsitakse praktiliste harjutuste abil seni tehtut ja planeeritakse edasist tegutsemist, et oma lapse elus kiusamisega kokkupuutumise riskitegureid vähendada.

09:30 – 10:00 Kogunemine ja tervituskohv
10:00 – 10:45 Sissejuhatav teemakäsitlus KiVa esindajalt
10:45 – 11:30 Sõna saavad Arte KiVa tiimi liikmed
11:30 – 12:00 Lõuna
12:00 – 13:30 Koolitus – kuidas kasvatada kiusamiskindlat last
13:30 – 14:00 Ametlik osa läbi - küsimused, mõtted, suhtlus õpetajatega

Oma tulekust andke teada klassijuhatajale või registreerige ennast veebis aadressil: https://forms.gle/PRW58D3ufqTB4QKx5 hiljemalt 7. novembriks 2019.
Ootame aktiivset osavõttu!

Artekate nimel