Tallinna Arte Gümnaasiumis avas uksed põhikooli uus õppesuund – Jalgpalli Akadeemia.

Sel aastal tuli sügis Artesse teisiti...

Septembri algul saime oma perre 22 uut õpilast – kõik on noormehed, kõik õpivad kaheksandas klassis, kõik mängivad väga hästi jalgpalli.

Koostöö Tallinna Arte Gümnaasiumi ja Eesti Jalgpalli Liidu vahel on väldanud juba seitse aastat, kuid siiani on see hõlmanud vaid gümnaasiumiastme õpilasi.

3. septembril 2018 alla kirjutatud leping liidab jalgpallurite ridadesse ka kaheksanda klassi.

Uued õppurid on pärit Eesti eri paigust ning hakkavad Artes õppima topeltkoormusega. Mida see tähendab? See tähendab, et neil on samasugune nädalatundide arv kui eakaaslastelgi, kuid õppetööle lisandub mahukas treeningute ning võistluste graafik.

Avaaktusele tervitama tulnud EJL-i esindaja rõhutas oma sõnavõtus, et tähtis pole mitte ainult sport vaid ka hea haridus ning, et just seda vastsed noored jalgpallurid Artesse taga nõudma tulidki.

Mõlema osapoole ootused-lootused Arte Jalgpalli Akadeemiale on suured ning hea koostöö tagab nende täitumise ja lepingu jätkumise ka järgmistel õppeaastatel.

Viimati muudetud: 13/09/2018 - 08:21