Tallinna Arte Gümnaasiumi renoveerimine

Austatud Arte kooli kogukond

21. veebruaril 2020 jätame maha oma vana armsaks saanud koolihoone, et 1. septembril 2021 tulla tagasi renoveeritud, kaasaegse õpikeskkonnaga koolimajja. Oleme sellest kaua unistanud, nüüd on unistus teoks saamas.

2. märtsist kuni 20. juunini 2020 toimub õppetöö kahes hoones: 2. ja 3. klassid Mustamäe Laste Loomingu Majas (Vilde tee 54), kõik ülejäänud endises Tallinna 37. keskkoolis (Vilde tee 69).
Paraku peame selle õppeaasta lõpuni jagama 37. keskkooli asenduspinda Tallinna Tondi põhikooliga. See tekitab mõningase ruumikitsikuse, kuid igal klassil saab olema oma õpperuum ning tunnist tundi liiguvad õpetajad, mitte õpilased.
Ühe katuse all saavad artekad taas kokku 1. septembril 2020, mil õppetöö jätkub aadressil Vilde tee 69.

Kuna asenduspinna ruumid on päevi näinud ja kulunud, kutsume nii õpilasi kui lapsevanemaid üles lihtsate vahenditega oma koduklassi värskendama ja hubaseks õpikeskkonnaks kujundama. Tegevusi selleks saab planeerida koolivaheaegadeks. Ootame aktiivset osavõttu!

Arte ümberasumine teistesse majadesse toob kaasa muutusi ka kooli tunniplaanis, kehalise kasvatuse tundide korralduses ja kooli traditsioonilistes tegemistes. Osa kehalise kasvatuse tunde hakkab toimuma Kristiine spordihallis (Forelli 12), pidulikud üritused Kultuurikeskuses Kaja.

Tallinna Arte gümnaasiumi uue koolimaja projektiga saab tutvuda lahtiste uste päeval, 6. veebruaril.

Lisainfo:

Viimati muudetud: 13/02/2020 - 10:02