Sportlik kingitus Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks

Neljapäeval, 18. oktoobril jooksis Arte sajaliikmeline meeskond ümber Snelli tiigi. Teatejooksus jooksis iga inimene kilomeetri.

Tegu oli EV100 pühendatud GAGi korraldatud koolidevahelise teatejooksuga, kus võistkondadesse kuulus igast vanuseastmest 18 õpilast, pooleks poisse ja tüdrukuid, 9 õpetajat, 9 lapsevanemat ja 10 vilistlast.

Jooksma hakati pool üheksa hommikul ja kell neli jagati autasusid. Arte lõpetas 11 osavõtja hulgas seitsmendana, võitis Reaalkool. Et ükski kool viimaseks ei jääks, võttis jooksust osa ka Tallinna linna võistkond.

Võistlusalal pakuti kogu päeva vältel tasuta frikadellisuppi, teed, leiba ja moosipirukaid. Ilm oli ilus ja meel rõõmus, vihm ootas, kuni võistlus lõppes.

Õnnitleme kõiki osavõtjaid osavõtu, õpetaja Aivar Villemsit organiseerimise ja Eesti Vabariiki sünnipäeva puhul! ​

Viimati muudetud: 23/10/2018 - 12:02