Sport Artes

Jaanuari- ja veebruarikuu oli Arte noorsportlastele väga tihe ja pingeline. Toimusid Tallinna Koolinoorte meistrivõistlused tütarlaste korvpallis, kus meie tublid noortalendid saavutasid II koha. Meistritiitel jäi seekord kahe korvi kaugusele.

Artet esindasid järgmised õpilased:

Maarja Grünmann 8.a, Kaisa Varik 8.a, Kristiina Juhkov 8.c, Paula Kristiina Sibul 9.a, Kayli-Liis Padur 9.c, Hanna Maria Sibul 7.b, Elena Iliste 7.c, Eliise Luks 7.c, Jaanika Laineloo 7.c, Sille-Liis Mölder 6.b ja Marta Jaama 6.a.

Pingelised rahvastepallilahingud Mustamäe linnaosa koolide seas pidasid maha 5.klassi tütarlapsed. Meie tüdrukud saavutasid II koha.

Artet esindasid järgmised õpilased:

Kätlin Kangur 5.a, Lauren Kairiin Põldoja 5.a, Eliise Ester Teder 5.a, Mia Torn 5.a, Melani Melenets 5.a, Eliise Kesa 5.a, Bianka Parkonen 5.d, Maria Siidi Randaru 5.d, Hanna-Liisa Koljak 5.d ja Regiina Pendis 5.d.

Mustamäe linnaosa koolide põnevad kombineeritud teatevõistlused lõppesid meie 3. klassidele III kohaga ja 4.klassidele II kohaga.

Võistkonda kuulusid järgmised artekad:

Juta Bendi 3.a Susanna Boiko 3.a, Laura Liisa Grünmann 3.a, Gertrud Pajus 3.a, Heliisa Pohlak 3.a, Karl Kundla 3.d, Andero Soon 3.d, Tristan Soon 3.d, Markus Roosväli 3.d, Robert Põldsaar 3.c, Getter Kivisild 4.a, Arina Kokurina 4.a, Grete Schiperov 4.a, Gädi-Liis Lopp 4.c, Lenna Sild 4.c, Carmen Põder 4.c, Robbin Danjuk 4.c, Miko Eha 4.c, Dmitri Guljajev 4.c, Cristofer Pool 4.c ja Jevgeni Tšernjakov 4.c.

Viimati muudetud: 13/02/2018 - 08:51