Spordirohke nädal Artes

See nädal on olnud eriliselt spordirohke. Nädal algas Arte Kuldkala võistlusega 1.- 5. klassile. Tüdrukute arvestuses viis karika koju 5.a klassi õpilane Elli Lõvi ja seda juba 3. korda järjest. II koha saavutas Mari-Liis Heinaru (5.c) ning III koha Anna Ivanova (5.c). Poiste osavõtt oli tunduvalt väiksem ja Kuldkala viis koju Kristofer Danjuk (3.b). Järgmine päev (26.november) oli väga tihe. Tallinna Koolinoorte meistriks tulid jalgpallis gümnaasiumi neiud Kristiina Heinvars (12.jp), Chrystal King (12.jp), Cristina Kivisik (12.jp), Elen Pruuli (11.jp), Heidi Melis (11.jp), Elisabeth Järva (12.jp), Emilia Koger(10.jp), Kärt Hüdsi (10.jp), Mari-Ly Ola (10.jp), Sandra Pärn (10.sp), Sascya Assak (12.jp), Valeria Liik (10.jp) ja Žanna Smirnova (10.jp). Samal päeval olid võistlustules ka korvpallurid. 8.-9.kl arvestuses osales Sportland 3X3 Tallinna voorus Artest 5 võistkonda. Kuulsust ja au tõid jälle tüdrukute võistkonnad. I koha saavutasid Marta Eleri Jaama (8.a), Alisa Savostjanov (8.a), Sille-Liis Mölder (8.b), Kristel Rattasepp (8.b) ning III koha Kerttu Raudleht (8.a), Anette Marielle Saarne (8.a), Laura Õun (8.a), Elena Iliste (9.c).
Kohe järgmisel päeval (27.11) võtsid mõõtu 4.-5.kl rahvastepalli mängijad. Arte poiste võistkond saavutas Vabariiklikus voorus kõrge II koha.
Järgmisel nädalal peame maha lahingud teatevõistlustes (3.-4. klass) ja uuesti tüdrukute põhikooli korvpallis.

Viimati muudetud: 02/12/2019 - 16:24