Skype raamatuklubi

Neljapäeval, 6. detsembril toimus tore ettevõtmine 9.-11. klasside õpilastele. Teistkordselt osalesid meie õpilased Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonna Skype raamatuklubi projektis. Kokku said “Skype raamatuklubis” kokku Tallinna Arte Gümnaasiumi 9.-11. klasside õpilased ja Elise Smiths Skole (Aarhus, Taani Kuningriik) 9. klassi õpilased. Eesti õpilased kogunesid kohtumise ajaks Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonda (Liivalaia 40) ja Taani õpilased DOKK1 raamatukokku Aarhusis. Koos vesteldi Rein Raua romaanist "Rekonstruktsioon", mille üle oldi koos kirjandusõpetajatega eelnevalt arutletud. Loeti ette lühike katkend mõlemas keeles. Üks küsimustest, millele vastust otsiti, oli see, kas tõlkides võib kirjaniku mõte siiski kaduma minna. Kohtumisel kõneldi inglise keeles.

Viimati muudetud: 08/12/2018 - 09:03