Septembri sprodiüritused

24.09 alustasime Spordinädalat 7.-8. klassi matkaga koolist Glenhi parki. Matk andis õpilastele häid emotsioone ja energiat, kuna ilm oli mõnusalt karge ja päikseline. Samal päeval toimus gümnaasiumi neidudele energiline ja tempokas zumbatreening.

25.09 toimus 1.-2. klassi lastele spordipäev, kus lapsed said proovida erinevaid alasid. Lapsed tantsisid, mängisid korvpalli, osalesid lõbusatel startidel ning võtsid osa judotreeningust.

Samuti toimusid Mustamäe linnaosa koolide 3.-7. klasside meistrivõistlused murdmaateatejooksus. 3. klasside arvestuses saime 6. koha. 4. klasside arvestuses saime III koha. 5. klasside arvestuses saime III koha. 6. klasside arvestuses saime III koha. Tänu väga tugevale lõpuspurdile saavutasime 7. klasside arvestuses I koha ning võitjatele mõeldud karika, võistkonda kuulusid Laura Õun, Kristel Rattasepp, Sille-Liis Mölder, Alisa Savostjanov, Karoliina Koolmeister, Caroline Black, Andri Veeber, Reigo Öeren, Andre Müllerson, Mario Kabanen, Arkes Oliver Kruusma, Michael Artamonenkov.

26.09 toimus gümnaasiumi noormeestele tantsutund, kus noormehed said puusad liikuma.

27.09 toimus Tallinna Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused Nõmme Spordikeskuses. Põhikooli võistkondlikus arvestuses saavutasime III koha (koole kokku 44) ning gümnaasiumi võistkondlikus arvestuses 8. koha (koole kokku 35). Mõlemad tulemused on väga head! Individuaalselt paremaid tulemusi: TN 1000m Eliise Luks ajaga 3,45 saavutas III koha; TV 500m Greeta-Liisa Vahtra ajaga 1,39 saavutas III koha; PV 1000m Rasmus Saar ajaga 2,54 saavutas 4. koha; PV 3000m Kristo Hussar ajaga 10,38 saavutas 5. koha.

28.09 toimus kooli võimlas 9. klassi ja gümnaasiumi noormeestele spordipäev. Võisteldi raskuse hoidmises, sangpommi tõstmises ning raskuste kandmises.

Samuti toimus spordipäev 3.-4. klassidele, kes võistlesid erinevates teatevõistlustes. Kolmandikud ja neljandikud näitasid üles head spordivaimu ning sooritasid harjutusi hoolega.

Viimati muudetud: 03/10/2018 - 08:56