Projekt "Liikuv kool"

"Liikuva kooli" projekti raames saab koolis erinevaid liikumisülesandeid teha. Ajakava:

Liikuv kool 2018/19.

ESMASPÄEV

3.vahetund:  Lauamängud (jalgpall, jäähoki) 3. korrusel, mängujuhid organiseerivad tegevust.

4.vahetund:  1.korrusel  „Vahetunni rallirada” läbimine 3.-6. klassi õpilastele mängujuhtide läbiviimisel.

TEISIPÄEV

2.vahetund: Lauatennis Päikesesaalis, 6.klass; õpetaja Aivar Villems

3.vahetund: Lauatennis Päikesesaalis, 5.klass; õpetaja Aivar Villems

4.vahetund: Lauatennis Päikesesaalis, 4.klass; õpetaja Aivar Villems

KOLMAPÄEV

2.vahetund: Kabemängud Teabekeskuse ees, 5.klass, mängujuhid organiseerivad tegevust.

3.vahetund: Kabemängud Teabekeskuse ees, 3.klass, mängujuhid organiseerivad tegevust.

4.vahetund: Kabemängud Teabekeskuse ees, 4.klass, mängujuhid organiseerivad tegevust.

4.vahetund: Lauamängud (jalgpall, jäähoki) 3.korrusel, mängujuhid organiseerivad tegevust.

NELJAPÄEV

3.vahetund: Tantsuvahetund, kõik klassid, õpetaja Eneli Põld

4.vahetund: Lauamängud (jalgpall, jäähoki) 3.korrusel, mängujuhid organiseerivad tegevust.

REEDE

3.vahetund: 1.-2. klassile ronimisseinal võistlused, mängujuhid organiseerivad tegevust.

3.vahetund: Pallimängud võimlas (NB! Ainult sokkides), 7.klass; õpetaja Aivar Villems

4.vahetund: Pallimängud võimlas (NB! Ainult sokkides), 9.klass; õpetaja Aivar Villems

5.vahetund: Pallimängud võimlas (NB! Ainult sokkides), 8.klass; õpetaja Aivar Villems

NB! Jalgpallimängu pallid asuvad õpetaja Viive Tammsaare käes ja jäähoki nupud õpetaja Arvis Kiristaja käes ajaloo vaheruumis 3. korrusel.

Mänge ja rallirada on õpilastel võimalik kasutada ka kogu aeg. Küsimuste korral pöörduda Aivar Villemsi poole.

​Rõõmsat liikumisaastat!

Viimati muudetud: 05/09/2018 - 09:26