Meenutusi minevikust – Kaarli kiriku kontsert

Jõulukuu lõpetuseks toimus 20. detsembril Tallinna Arte Gümnaasiumi jõulukontsert. Proovid vältasid terve detsembrikuu ja lõpuks oli kontserdist suur rõõm kogu kooliperel – nimelt oli tunniajasele kontserdile kutsutud nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad! Kaarli kirik sai artelasi triiki täis ja igaüks sai võtta hetke, et mõelda Kaarli koguduse õpetaja Jaak Ausi sõnadele. Kontserdil esines õpilasi igast kooliastmest ning ka õpetajaid. Teiste hulgas esinesid kitarriansambel, mudilas-, laste- ja segakoor, meeskoor Arte Ramm ja 4.-5. klasside flöödiansambel. Kontsert oli suursugune, rahulik ja pühalik. Täname õpilaste juhendajaid Helina Loorentsit, Meeli Mandret, Külli Hansenit, Aira Allikut ja Maris Langi!

Viimati muudetud: 10/01/2019 - 13:07