Lapsevanemate ja õpetajate koostööpäev

Artes toimus iga-aastane lapsevanemate ja õpetajate koostööpäev

Seekord saadi kokku juba neljandat korda. Küll veidi tavapäratul ajal, novembris, kuid osavõtjate hulga üle kurta ei saa.
Teemavalik langes lapsevanemate soovide kohaselt koolikiusamisele, sellega seonduvale. Et Arte on 2019. aastal liitunud KiVa-koolide võrgustikuga, kutsusime päeva läbi viima KiVa koolitaja Kerli Prassi.
Lapsevanemate sõnul lendas aeg kiiresti, sest teema oli huvitav ja koolitaja kompetentne. Saadi näpunäiteid kodudes kiusamisprobleemiga toimetamiseks, aga ka infot koolis toimuva kohta.
Kokkuvõtteks võib öelda, et kõik jäid koostööpäevaga rahule, kohtuda soovitakse järgmistelgi aastatel ja ikka laupäeval, sest see on sobivaim aeg kõigile osapooltele, mis ei seo inimesi teiste töökohustustega.
Edasiste huvipakkuvate teemadena toodi välja seksuaalkasvatust ja suhtekorraldust.
Aitäh lapsevanematele! Aitäh õpetajatele! Aitäh kõigile, kes päeva korraldada aitasid!
Järgmiste toredate kohtumisteni!

Artekad