Osale noorte etendusprojektis OLD SPACES, LIVING ART

  
Tallinn 2011, Euroopa Noored, Eesti Kultuurkapital ja Tantsuteater Tee Kuubis kutsub koolinoori vanuses 15-19 osa võtma tasuta etendusprojektist OLD SPACES, LIVING ART.
Projekt hõlmab ajalugu, näitlemist, tantsu ja muid tegevusi ning pakub osalevatele noortele iga päev tasuta lõunasööki.
Hetkel on meil vahendeid kaasata projekti veel suuremal hulgal noori. Ootame osalema eelkõige gümnaasiumiastme õpilasi. Projekt lõppeb juunis noorte tänavalavastusega.
 
Teater Tants Performance Ajalugu Kunst Kombed Arhitektuur Kostüüm Mitteformaalne õpe Noored Roll Keskkond Linn
Tallinn 2011, Euroopa Noored,
Eesti Kultuurkapital ja Tantsuteater Tee Kuubis kutsuvad
 
koolinoori vanuses 15-19 osa võtma etendusprojektist
OLD SPACES, LIVING ART
mis ühendab omavahel teatri, tantsu, ajaloo ja linnakeskkonna.
 
MIS:
 
Kevadisel koolivaheajal jätkub 5 päeva jooksul erinevate töötubade kaudu ajarännak läbi seitsme sajandi, suve hakul pannakse koos veedetud 2 nädala materjali põhjal kokku läbi päeva kestev improvisatsiooniline tänavalavastus, kus Tallinna kesklinna erinevais paigus erinevad ajastud noorte abil elustuvad. Töötubade läbiviijad on noored tegijad teatri, tantsu, kostüümi jm vallast, nõu ja jõuga aitavad kaasa muuseumitöötajad, ajaloolased, linnauurijad.
Kevadine linnalaager toimub 21.-25. märtsil 2011; suvine linnalaager 7.-10. juunil 2011.
Lõpulavastus tänavatel leiab aset 11.-12. juunil 2011.
 
KUIDAS:
 
Laagris toimub töö iga päev kell 11-18, selle sees pakutakse ka teemakohast lõunasööki. Laagri tegevused on viidud laiali üle Tallinna, töötoad toimuvad nii muuseumides, galeriides kui ka vabas õhus ning nendes osaleja saab võimaluse läbi praktiliste tegevuste kokku panna oma arvamuse eri ajastu inimeste elust ja mõtteviisidest.
 
KES:
 
Ootame osalema aktiivseid, julgeid või julgemaks saada soovivaid, ajaloost ja kultuurist huvitatuid (või ärganud huviga) noori, kes ei arva, et ajalooõpe ainult aastaarvudele ning sõdadele peaks keskenduma ja kes soovivad suhtuda olnud ja olevasse ruumi, aega ja mõtteviisidesse vabalt ja loovalt. Eeldame, et projektist võetakse osa algusest lõpuni (linnalaagrid ja lavastus).
Kogu projektist osavõtt on TASUTA.
 
Lähem info meie blogist: http://oldspaceslivingart.wordpress.com
Kirjuta või helista: oslaprojekt@gmail.com, 5333 43 61 (Laura Kvelstein)

Viimati muudetud: 30/03/2011 - 13:00