Arte Rammumees 2009

28. mail kogunesid Arte võimlasse kooli parimad jõumehed, et selgitada kooli parim ja mitmekülgseim rammumees. Toimus neli erinevat rammukatsumist: rinnalt surumine, raskushoie, jõurada, farmeri kõnd. 

Juba avaala rinnalt surumisega uuendati eelmise aasta rekordid ja noormehed olid rammu täis. Nii Johannes Suviste 12b kui ka Kim Õun 11a olid sellel alal lausa pidurdamatus hoos. Alavõidu ja maksimaalsed 8p teenis esimese ala võidu eest Johannes Suviste, kes surus rinnalt 120 kg (20 kg rohkem kui eelmisel aastal), teise koha saavutas Kim Õun suurepärase 115 kilogrammiga.
Teisel alal raskushoides võidutses Kim Õun 11a, kellele pakkusid korralikku konkurentsi klassivennad Madis Kõpper ja Kaur Taniel.
Mitmekülgsust ja vastupidavust nõudval jõurajal oli taskord võidukas Johannes Suviste. Napp võit jõurajal jättis enne viimast ala farmeri kõndi võimaluse esikoha pärast võidelda lisaks Johannesele ka Kimil. Alavõidu noppis Madis Kõpper. Johannes edestas Kimi ja tuli teist aastat järjest Arte Rammumeheks.
 
Arte Rammumees 2009 esikuuik:
Johannes Suviste 12b
Kim Õun 11a
Madis Kõpper 11a
Rait Raidma 11a
Kaur Taniel 11a
Mikk Harjo 10b
 
 
 
 
Kehalise kasvatuse ainesektsioon
Viimati muudetud: 09/06/2009 - 09:05