Kolme Põrsakese teadusring alustab oma tegevust Artes

Austatud lapsevanem!

Kas Teie teate, miks on taevas sinine? Või mis värvi on peegel? 
Kui te tahate, et teie laps hirmutaks teid selliste või veel hullemate küsimustega, siis pange ta teadusringi. Meie leiame koos vastuse kõigile sellistele küsimustele praktilisel moel.

Esimesel poolaastal uurime lastega, mis imeloom see füüsika täpselt on. Saame teada, kes oli see õunaga obaduse saanud Newton ja mida ta põnevat avastas. Uurime, kuidas veetops tagurpidi keerata ja ise kuivaks jääda ning miks on mõnest liumäest parem alla lasta kui teisest. Seejärel kisub asi pingeliseks, sest juttu tuleb staatilisest elektrist ja jonnakatest magnetitest. Paneme asju justkui imeväel hõljuma ja meisterdame päris ise kompassi. Enne jõule õpime koos lastega ise vahvaid teaduskatseid tegema, et vaheajal kodus igav ei hakkaks. Lapsed saavad muidugi iga kord ka ise teadlasteks hakata ja katsetele käe külge panna. Üks on kindel, avastamisrõõmu ja uusi teadmisi jagub kõigile väikestele teadlastele.

Kui Te soovite, et ka teie laps saaks endale laiema silmaringi ning praktilisi teadmisi, siis soovitame Teil kindlasti kaaluda oma lapse teadusringi panekut.
 

Esimene Teadusring on tasuta.
Teadusringi hind on 21€ kuus.


Registreerimine Kolme Põrsakese kodulehel www.kolmporsakest.ee

 

NB! Peegel on roheline.

Viimati muudetud: 20/09/2018 - 08:40