Kent School of English'i keelekursuste tutvustamine

Eile, 6. novembril tutvustas 7., 8. ja 10. klassidele Kent School of English'i keelekursusi õpilastele koolituse koordinaator Eestis, proua Kairi Kallaste. Kent School of English ootab õpilasi (alates 12. eluaastast) ja õpetajaid nii grupiviisiliselt kui ka individuaalselt inglise keele oskust täiendama.

Kent School of English (http://www.kentschoolofenglish.com/) asub väikeses mereäärses suvituslinnas Broadstairsis, kus on elanud ja oma tuntumad teosed kirjutanud Charles Dickens. Kool asutati 1972.aastal.

Kent School of English’i koolitused põhinevad klassiruumis õppetundidel, mille juurde kuuluvad ja annavad väga olulise osa keeletaset täiendavad ja inglise kultuuri tutvustavad vabaajaüritused ning ekskursioonid. Samuti on keelepraktika seisukohalt väga tähtsal kohal elamine inglise peredes. Noored saavad KSE-s viibimise ajal suhelda eakaaslastega erinevatest riikidest.

Loodetavasti tekkis nii mõnelgi meie õpilasel huvi keelekursuse vastu.

Viimati muudetud: 07/11/2018 - 10:54