Jalgpalliakadeemia projekt

Eesti Jalgpalli Liit alustab koostöös klubide ja Arte kooliga sügisest 2018 jalgpalliakadeemia projektiga, mis annab igal aastal mitmekümnele noormängijale võimaluse siduda oma haridustee jalgpalliga. Eesmärk on jalgpalliklubide oma vanuse parimatele mängijatele anda võimalus õppida ja treenida koos. Juba aastaid on toiminud jalgpalliliidu ja Arte Gümnaasiumi vaheline koostöö, kui 10.-12. klassis on olnud võimalik õppida jalgpalliklassis. Nüüd laieneb see võimalus 8.-9. klassi õpilastele. Senine jalgpalliklassi projekt on kandnud vilja ning esimesed vilistlased on tänaseks jõudnud Eesti meeste A-koondisesse. EJL poolt juhivad projekti Marko Lelov ja Tallinna Arte Gümnaasiumi poolt Lilli Arumäe.

Viimati muudetud: 16/03/2018 - 10:48