Ivan Krõlovile pühendatud ettelugemine Kännukuke raamatukogus

14. märtsil osalesid meie kooli õpilased võõrkeele ainesektsiooni poolt korraldatud üritusel „I.KRÕLOV-250“, mis oli pühendatud vene kirjanikule ja valmikirjutajale Ivan Krõlovile.

Valmide ettelugemine toimus Kännukuke raamatukogus. Õpilased lugesid valme peast ja tegid seda vene ja saksa keeles. Krõlovi valme ka illustreeriti ning joonistusi esitleti. Lõpuks toimus ka väike valmiteemaline arutelu.

Üritusest võtsid osa ka saksa keele ja vene keele õpetajad, kes meenutasid oma koolitunde.

„Krõlovi valmid olid minu lapsepõlves igale koolijütsile teada, mõnda pidi koolitundides lausa peast lugema, teised jälle tulid ette igapäevaseski kõnepruugis. No kes ei teaks siis luige, haugi ja vähi erinevatesse pooltesse sikutamist üksmeele asemel või kavala jutuga hunti tallekesega kohtumas või Moskat, kes elevanti haukus või rohutirtsu ja sipelgat või siga tamme all või prillidega pärdikut...“

Aitäh osalemise eest 6.a, 6.b, 7.a, 8.a ja 10. klassi õpilastele!

Viimati muudetud: 21/03/2019 - 08:34