Emakeelepäev Artes

14.03.2018 tähistas Arte koolipere emakeelepäeva, mille traditsioonid ulatuvad üsna päeva loomise algusaegadesse.

Õpilased kirjutasid etteütluse, milles parimaks osutusid Rasmus Ilmjärv 11.b-st ja Mia Torn 5.a-st.

Ka toimus kõnevõistlus, mille peateemadeks olid sedakorda põlissõnad ning A. H. Tammsaare, kelle sünnist möödus tänavu 140 aastat.

Kõnevõistluse võitjateks osutusid 4.-5. klassides Mattias Metsaäär ja Aleksei Tšernjakov 5.b-st; 6.-7. klassides Heldin Pohlak ja Emma Jõgiste 7.c-st; 8.-9. klassides Laura Tammsaar, Elizabeth Gorjatševa ja Anita Metsküla 9.a-st ning gümnaasiumis Sten Marc Teresk 12.b-st.

Parimaks Kristjan Jaaguks tunnistati Rasmus Koljak 3.c-st.

Ka said õpilased kirjutada põliseid sõnu "Hüvade põliste sõnade" seinale ning õpetajatel oli juba kolmandat aastat leivavahetund.

Viimati muudetud: 20/03/2018 - 14:56