Aineolümpiaadide aeg on alanud

ja esimesed tulemused ka saabunud. Meie kooli seni parim saavutus on 7a klassi õpilase Anett Arro I-II koht ajaloo olümpiaadil. Väga hea tulemuse on teinud 12rt abiturient Kevin- Marc Aljas füüsikas ja matemaatikas, 10rt õpilane Liisa-Lotta Boiko füüsikas ja bioloogias, 7b õpilased Erik Lubaso, Richard Valge, Mattias Metsaäär, 8a õpilane Marta-Eleri Jaama, 8b õpilased Sille-Liis Mölder, Kristel Rattasepp, Jesper Talviste ja Marta-Mia Lepland bioloogias, 7d õpilane Oliver Eltmaa geograafias. Kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus osalesid edukalt 10rt õpilane Silvia-Maria Toodu (V-VI koht) ja 9a õpilane Eliisa Ehelaid, kelle loomingulisi töid näeb kõrvaloleval pildil. Emakeele olümpiaadil osalesid gümnasistid Triin Rätsepso ja Erik Kell 11 rt-st.

Viimati muudetud: 18/02/2020 - 12:43