8.-9. klasside korvpallivõistlused

15.04.19 peeti Arte Gümnaasiumi võimlas tulised korvpallilahingud 8.-9. klasside vahel.

Üllatavalt positiivne oli jalgpallurite suhtumine, neil oli mängude esimesest minutist saadik hea emotsioon sees ja olid valmis võiduni välja minema.

A-alagruppi pingelisemad mängud olid teises voorus, kus suutsid võidukalt välja tulla 8.jp ja 9.b. B-alagruppis tekkis täielik surmapaar 8.-9. klasside tüdrukute koondvõistkonna ja 9.c võistkonna vahel, kus nende omavaheline mäng oli algusest peale närviline. Veel viimastel sekunditel oli võimalus 8.-9.T võimalus mängu võit endale võtta, kuid puhtalt blokeeritud vise jättis võidu 9.c klassi õpilastele.

Alagruppide võidud võtsid 9.b ja 9.c, kes läksid vastamisi ka finaalis, kus 9.c pani oma kindluse maksma tugeva lõpuga, kui paralleelklass alistati tulemusega 14:9.

Alagruppide teised kohad ehk 8.c ja 8.-9.T läksid omavahel vastamisi pronksikohtumises, kus lõpus panid tüdrukud oma paremuse maksma ja võtsid turniiri pronksi tulemusega 15:11.

Alagruppide kolmandad kohad ehk 8.jp ja 9.a pidasid maha täieliku trilleri 5.-6.koha peale, kus mängu jagus algusest lõpuni. Veel 30 sekundit enne mängu lõppu juhtis 9.a mängu 4:3, kuid jalgpallurid tegid suurepärase tagasituleku ja võtsid 5. koha tulemusega 5:4.

Üldiselt olid kõik klassid ääretult tublid ja positiivset tagasisidet oli palju ning sooviti, et ka tulevikus korraldataks meie koolis sellist korvpalliturniiri.

Lõplik järjestus:

1. 9.c