Tasuta mess Tallinna koolide õpilastele

 
Kõik Tallinna õpilased on oodatud tasuta messile, kontserdile ja aabitsapeole
 
Laupäeval, 31. augustil algusega kell 12.00 toimub Nokia Kontserdimajas ja selle esisel platsil igas vanuses õpilastele vaba aja mess ning kontserdid – kõik tasuta. Aabitsapeo tervituse toovad kohale Aabitsakukk ja Pipi koos paljude sõpradega.
 
Messil No Vaata tutvustatakse huvitegevuse, noortekeskuste, sportimise ja muid vaba aja sisustamise võimalusi.Päeva jooksul kontserdimajas toimuvates töötubades saavad huvilised nukufilmi teha, autoportreed joonistada, punumis- ja sõlmimistehnikas järjehoidjaid valmistada, etnograafilisi kujundeid viltida, voolida jpm. Muusikalembelistele tutvustakse DJ-maailma ning soovijad saavad osa kaasahaaravast näidisväitlusest.
 
Aabitsakukk (Venno Loosaar) ja Pipi Pikksukk (Nele-Liis Vaiksoo) koos paljude sõpradega edastavad esimeste klasside õpilastele, nende vanematele ja õpetajatele Aabitsapeo tervituse. Kontserdimaja esisel laval esinevad huvikoolide lapsed muusikaliste- ja tantsunumbritega, taekwon-do harrastajad, tsirkuseartistid jne.   
 
Ka noorte kontsertprogramm on mitmekesine. Päeval esinevad Marten Kuningas, Gorõ Lana ja Entrumi patroonina Teele Viira ning Sounds of September. 
 
Õhtul toimub kontserdimaja saalis pidulik suurkontsert, kus esinevad Tenfold RabbitGrete Paia ja Ott Lepland. Koolinoortele suunatud kontsert on samuti tasuta, kuid piiratud kohtade arvu tõttu tuleb külastajatel eelnevalt Solarise keskuse Ticketpro kassast endale 0-eurone pilet võtta. Pileteid väljastatakse alates 22. augustist. 
 
Pärast suurkontserti, kell 21.00 näidatakse välisministeeriumi fassadil kunstnik Taavi „Miisu“ Varmi loodud videomapping´ut. 
 
No Vaata (sh Aabitsapeo tervitus)  on Tallinna Spordi- ja Noorsooameti ja Tallinna Haridusameti korraldatav vaba aja mess, mille eesmärk on anda lastele ja noortele infot Tallinnas toimuvast huvitegevusest.
 
Mess ja kontserdid toimuvad laupäeval, 31. augustil kell 12.00-21.30 Nokia Kontserdimaja ees ja sees. Kogu programm on osalejaile tasuta.
 
 
Loe lisaks ja vaata juurde:
 
 
http://www.tallinn.ee/gal_pildid/67266-uudis_sisu.jpg
 


Viimati muudetud: 30/08/2013 - 09:46