Plakatikonkurss „Haridusega saavutad edu”

 
Tallinna Haridusamet kuulutab välja põhikooli ja gümnaasiumi õpilastele suunatud plakatite konkursi „Haridusega saavutad edu”, et innustada õpilasi täitma koolikohustust ja mõtlema sellele, et korralikult kooliskäijad on tulevikus edukamad.
Konkursi võitnud ideeplakat paigaldatakse välireklaamkampaania bussiootepaviljonide valgusvitriinidele.

Plakat peab olema linnapildis vaadeldav, eakohane ja suunatud sihtgrupile, sisaldama meeldejäävat ja toimivat tunnuslauset, mis on positiivne. Tööd võivad olla nii paberil kui elektroonilised. 

Konkursil võivad osaleda kõik noored vanuses 12-18 eluaastat, sealhulgas ka huviringide, erinevate klubide ja teiste noorte ühenduste liikmed või sõpruskonnad. 

Tööde esitamise lõpptähtaeg on 3. detsember 2010. Võistlustööle lisada järgmised andmed: asutuse nimi, autori nimi, aadress, telefoni nr, e-maili aadress. 

Ideeplakatid on oodatud elektronposti aadressile urmas.sadam@tallinnlv.ee või paberkandjal Tallinna Haridusamet, Estonia pst 5a Tallinn 10143.

Tulemused tehakse teatavaks Tallinna Haridusameti kodulehel www.haridus.ee. Võitjatega võetakse ühendust. Võitjad saavad väärilised auhinnad. 

 

Viimati muudetud: 13/11/2010 - 17:00