Tallinna Noorsootöö Keskuse linnalaagrites on veel vabu kohti

Laagritel on kaks vahetus: ajavahemikus 7.-11.juunil ja 14.-18.juunil ning tegevused toimuvad nii noortekeskustes kui ka keskusest ja pealinnast väljaspool.

Linnalaagrite tegevused on mitmekesised ja suunatud erinevate huvidega noortele vanuses 7-15 eluaastat. Näiteks toimuvad külastused Kalev SPA-sse, batuudikeskusesse Skypark ja Lasergame’i. Minnakse orienteeruma Vabaõhumuuseumisse, külastatakse Kultuuritehas Polymeri trükikoda ning Teaduskeskust Ahhaa, kus on võimalus osaleda põnevas töötoas. Mõlema laagrivahetuse jooksul saavad noored osaleda mängulisel karjääripäeval Tallinna ja Harjumaa noorte teabe- ja nõustamiskeskuses, mille raames tutvustatakse noortele nende valikuid edasisel kooliteel ja ka ametivalikul. Laagrivahetused lõppevad ühiskülastusega Vembu-Tembumaale.
Laagreid korraldavad erinevate linnaosade noortekeskused, mistõttu on programm piirkonniti erinev. Täpsemat infot programmi kohta leiab Tallinna noorte infokeskuse kodulehelt www.taninfo.ee/tanlinnalaagrid2010 või noortekeskuste kodulehtedelt.
Ühe tuusiku hind on noortekeskuste kaardi omanikele 600 krooni, ilma kaardita 700 krooni. Hind sisaldab sooja lõunasööki igal laagripäeval.
Tallinna Noorsootöö Keskus on katusorganisatsiooniks seitsmele pealinna noortekeskusele, noorte infokeskusele ning noorte teabe- ja nõustamiskeskusele. Sihtgrupi moodustavad eelkõige Tallinna noored vanuses 7-26 eluaastat.
Lisainfo:
Triin Veermäe
Tel: 641 2271
E-post: triin[ät]taninfo.ee
 
Viimati muudetud: 31/05/2010 - 09:51