7A ja 7B klass Merepäeval Pärispea poolsaarel

27. mail osalesid meie kooli 7A ja 7B klassi õpilased koos bioloogia õpetaja Mari Uudelti ja klassijuhatajate Evi Eliase ning Merike Strahoviga Merepäeval Pärispea poolsaarel. Õppepäev oli korraldatud Balitc Sea Projekt(BSP) raames. Meie päeva aitas läbi viia Linda Metsaorg.

Kõigepealt tutvustas ta meile Lahemaa rahvuspargis asuvat Pärispea poolsaart, iga õpilane sai endale ka poolsaare kaardi, kuhu oli märgitud meie matkarada. Rajal liikudes tuli õpilastel BSP programmi järgi teha rannikuvaatlusi ja täita töölehed. Nii said õpilased tutvuda erinevate taime- ja loomariigi esindajatega, kooslustega ja inimtegevuse tagajärgedega. Käisime ka Eestis kõige kaugemale põhja ulatuval Purekkari neemel ja ronisime Eesti suurimale rändrahnule- Jaani Tooma Suurkivile.
Oli tore ja teadmisterohke päev!

Vaata pilte

Viimati muudetud: 12/06/2009 - 10:46