Mustamäe koolide jutuvõistlus

Alanud on Mustamäe koolide jutuvõistlus. Tööde esitamise tähtaeg 14. veebruar.

Võistlus toimub kahes vanuseastmes:

• 5. – 8. klass
  • 9. – 12. klass

Kummastki vanuseastmest võib iga kool esitada Mustamäe linnaosa võistlusele 5 tööd.

Kirjutised saata 14. veebruariks Maris.Lang@arte.edu.ee, märgusõnaga „jutuvõistlus“. Igale võistlustööle lisada kindlasti autori nimi, kool, klass ja juhendaja nimi.

Viimati muudetud: 15/01/2020 - 13:38

Loomingu näitus "VÄLJA"

13. jaanuaril kell 12.15 avatakse Kultuurikeskuses Kaja fuajees (Vilde tee 118) meie kooli õpilaste loomingu näitus "VÄLJA". Eksponeeritud paaril viimasel aastal nii kunstitundides kui maalipraktikal tehtud tööd. Näitust saab külastada Kultuurikeskuse lahtioleku ajal ja jääb avatuks jaanuari lõpuni.

Viimati muudetud: 10/01/2020 - 13:56

Artes toimus Tallinna koolide 7. klasside inglise keele viktoriin

Neljapäeva, 5. detsembri pärastlõunal toimus Arte Gümnaasiumi aulas aineviktoriin Tallinna koolide 7. klasside õpilastele. Õpilased näitasid oma teadmisi Ameerika Ühendriikide linnade Washington DC, New York'i, Bostoni ja Philadelphia ajaloo, kultuuri, vaatamisväärsuste jms tundmises. Tasavägises võistluses osalesid 31 kooli võistkonnad. Võistluse lõpp läks eriti pingeliseks, kui lisaküsimuste voor otsustas kõigepealt 5. koha ning seejärel pidid kahe kooli õpilased vastama veel kolmele lisaküsimusele, et 6. koha võistkond välja selgitada.

Viimati muudetud: 06/12/2019 - 23:39

Artelased tõid Mustamäe linnaosa meistrivõistlustelt koju kaks esikohta

Lõppev nädal oli jälle pingeline spordinädal. Harjutatud sai tublisti ja saavutused olid samuti suurepärased. 03.12-04.12 toimusid Mustamäe linnaosa meistrivõistlused kombineeritud teatevõistlustes. Artekad olid ülitublid ja tõid koju kaks esikohta! 3. klassi võistkonda kuulusid 3.a klassist Mia Aavasalu, Annemari Pajus, Joonas Hüvila, 3.b klassist Helenna Pohlak, Meribel Tetsmann, Birgit Vingisaar, Georg Schkiperov, Asko Viira ja 3.c klassist Roven Mendes. 4.

Viimati muudetud: 06/12/2019 - 11:00

Eesti koolinoorte XVII mälumängu meistrivõistlustel võitsid Arte võistkonnad kolmandad kohad

Tallinna Arte Gümnaasiumi 11. klassi esindus (J. Piirisild, M.-H. Kaar, S.-M. Halanurm, E.Kell - juhendaja A. Kiristaja) saavutas Eesti koolinoorte XVII mälumängu meistrivõistlustel Tallinna ja Harjumaa gümnaasiumide arvestuses III koha.

Tallinna Arte Gümnaasiumi 9.b klassi esindus (P. Einberg, K. Põldsaar, M. Tombak, O. Mõttus - juhendaja A. Kiristaja) saavutas Eesti koolinoorte XVII mälumängu meistrivõistlustel Tallinna põhikoolide arvestuses III koha.

Palju õnne osalejatele ja edu edaspidiseks!

Viimati muudetud: 02/12/2019 - 16:26

Lehed