Traditsiooniliseks saanud iga-aastane lastevanemate koostööpäev tuleb ka sel aastal

16. novembril 2019 toimub juba neljandat korda lastevanemate ja õpetajate ühine koostööpäev. Eelmisel aastal küsisime Teilt tagasisidet võimalike teemade kohta, mida sooviksite järgmisel koostööpäeval käsitleda. Enim pakuti välja teemat koolikiusamine ning sellega kaasnev.
Sel aastal liitus Arte KiVa kiusamisvastase programmiga. Meie soov ning eesmärk on tagada õpilaste vaimne ja sotsiaalne turvalisus ja et seda paremini teha, vajame ka lapsevanemate abi.

Viimati muudetud: 11/11/2019 - 12:55

Isadepäeva tähistamine Arte Gümnaasiumis

7. novembril tähistame koolis isadepäeva.

17:00 avatakse kohvik
IV – VI klassi majandus-ettevõtlusõpilased pakuvad kokandus ja kondiitrihõrgutisi.
Arveldamine ainult sularahas!

17:45 I – III klassi laste kontsert aulas

18:00 tegevused klassiti

I – II klass - liikumismängud võimlas ja orienteerumismäng koolimajas.
Palume kanda spordiriideid ja vahetusjalatseid.

III klass - töötoad.
Töötubadesse registreerimine toimub kohapeal.

Ootame rohket osavõttu ja soovime meeleolukat isadepäeva.

Arte koolipere

Viimati muudetud: 04/11/2019 - 09:56

Koostöö lasteaedadega

30. oktoobril olid meil külas Pallipõnni Lasteaia mudilased, külalisi võtsid vastu 2a ja 2b klassi õpilased. Koos osaleti neljas tunnis: eesti keeles ja matemaatikas, kunstis, muusikas ja liikumises. Väga tublid ja viisakad lasteaialapsed said aimu koolipäevast, 2. klasside õpilased tundsid rõõmu teistsugusest koolipäevast. Samasugune kooli tutvustav päev toimus septembris Kiikhobu Lasteaia lastele, kus võõrustajate rollis oli 1. klasside lapsed. Tammetõru Lasteaias käisid õpetajate päeval kasvatajateks meie 11. klasside tütarlapsed.

Viimati muudetud: 01/11/2019 - 12:26

Arte õpilased osalesid vene kultuuri festivalil

Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumis toimus 17.10.2019 10. vene kultuuri festival, millest võtsid osa meie 6.a klassi õpilased.
Festivalist võttis osa 13 kooli. Festivali teema oli „220 aastat luuletaja ja kirjaniku A. S. Puškini sünnist”.
Kavas oli rahvamuusikaansambli Kuldsed Mäed, Tallinna Balletikooli õpilaste, tantsustuudio Graatsia laste ning ansambli Kadrill esinemine.
Festivali raames toimusid meistriklassid ja õpilaste tööde demonstreerimine – näitus “Vene poeedi ja kirjaniku A.S.Puškini teoste kangelased”.

Viimati muudetud: 30/10/2019 - 14:24

Meenutades suviseid sportlikke saavutusi

Juuni lõpus toimusid noorte maailmamängud, kus Eesti korvpallurid seljatasid finaalis USA võistkonna!
Korvpalli tüdrukute U14 vanuseklassi Eesti meistriklubi Audentes SK/Siili osales United World Games turniiril Austrias. 12000 osalejaga noorte maailmamängudel võideti korvpalliturniiril oma vanuseklassis ülekaalukalt esikoht.

Meie koolist kuulusid võistkonda Sille-Liis Mölder, Kristel Rattasepp, Marta Eleri Jaama, Kätlin Kangur, Alisa Savostjanov, Laura Õun, Kerttu Raudleht, Anette-Marielle Saarne, Karoliine Koolmeister.

Viimati muudetud: 11/10/2019 - 14:15

Lehed