Arte õpilased Dumle rahvastepalli finaalis

Arte kooli 5. klasside võistkonnal õnnestus jõuda üleriigilisse Dumle rahvastepalli finaali, mis toimub Narvas. Poisid alistasid esimest korda Kuristiku Gümnaasiumi võistkonna. Veel osales Tallina finaalis Nõmme Põhikool, Pirita Majandusgümnaasium, Nõmme Erakool ja Rahumäe Põhikool. Võistkonda kuulusid Artur Dyakiv, Raiden Proosvelt, Henri Pukk, Kerret Marcus Kuusk, Miko Eha, Kevin Eikla ja Endrik Viira. Õpilasi treenis Aivar Villems.

Palju õnne!

Viimati muudetud: 07/11/2018 - 12:27

Isadepäeva tähistamine Artes

Armsad isad ja vanaisad!

8. novembril tähistame koolis isadepäeva. Et õhtu tuleks huvitav, oleme mõelnud mitmeid tegevusi, mida koos lastega nautida saate.

Ajakava on järgmine:

• 17.00 - avatakse kohvik

Küpsetajateks ja müüjateks 3. klassi õpilased.

NB! Osta saab ainult sularaha eest!

• 17.30 - kontsert aulas
  • 18.00 - tegevused klassiti

1. klassid - töötoad. Töötubadesse registreerimine toimub kohapeal.

Viimati muudetud: 01/11/2018 - 08:11

Teemapäeva 8.jp klassis

19. oktoobril oli 8.jp klassil esmakordselt kooliaja jooksul teemapäev. Teemaks oli "Kodu". Õpilastel tuli leida materjali kodu koristamise, toidu valmistamise, perekonna tüüpide jm kohta. Töö käis viies rühmas, kõik rühmad said praktiseerida eesti, vene ja inglise keelt. Päev lõppes esitluste ja kokkuvõtetega aulas.

Viimati muudetud: 30/10/2018 - 08:06

7.c osales programmis “Hooliv klass”

11. – 12. oktoobril õppis 7.c hoolimist ja empaatiat ning tegi seda Kloogaranna noortelaagris.

"Hooliv klass" on spetsiaalselt koolidele mõeldud sekkumisprogramm, mis aitab astuda vastu igapäevastele väljakutsetele, mis on seotud meeskonnatunde, suhete loomise ja hoolimisega klassikeskkonnas, koolis ja ühiskonnas laiemalt.

Programm sisaldas mitmeid mänge ja tegevusi, mille peaeesmärgiks oli kaaslast märgata ja temasse heatahtlikult suhtuda.

Viimati muudetud: 24/10/2018 - 08:05

Sportlik kingitus Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks

Neljapäeval, 18. oktoobril jooksis Arte sajaliikmeline meeskond ümber Snelli tiigi. Teatejooksus jooksis iga inimene kilomeetri.

Tegu oli EV100 pühendatud GAGi korraldatud koolidevahelise teatejooksuga, kus võistkondadesse kuulus igast vanuseastmest 18 õpilast, pooleks poisse ja tüdrukuid, 9 õpetajat, 9 lapsevanemat ja 10 vilistlast.

Jooksma hakati pool üheksa hommikul ja kell neli jagati autasusid. Arte lõpetas 11 osavõtja hulgas seitsmendana, võitis Reaalkool. Et ükski kool viimaseks ei jääks, võttis jooksust osa ka Tallinna linna võistkond.

Viimati muudetud: 23/10/2018 - 12:02

Lehed