Andmekaitsetingimused

Tallinna Arte Gümnaasiumi andmekaitsetingimused

Tallinna Arte Gümnaasium juhindub isikuandmete töötlemisel kehtivatest isikuandmete töötlemist reguleerivatest õigusnormidest.

Tallinna Linna andmekaitsetingimused (Tallinna linnapea käskkiri 24.05.2018 nr LSB-28/17

Töötleme Teie isikuandmeid (näiteks ees- ja perekonnanimi, isikukood, sünniaeg, elukoha aadress, kontaktandmed, jm) järgmiselt:

• avaliku ülesande täitmisel,
  • juriidilise kohustuse täitmisel,
  • sõlmitud lepingu täitmisel.

Nõusolekut vajame: (Nõusolek isikuandmete töötlemiseks)

• Õpilase nime, foto, koolitööde ja nende salvestuste avalikustamiseks kooli veebilehel, stendidel, infoekraanidel ja kooli sotsiaalmeedia kanalites, haridusüritustel, ajakirjanduses ja aastaraamatutes. Isikuandmete töötlemise eesmärgiks on koolielu kajastamine.
  • Lastevanemate e-posti aadressi lisamisel klassi lastevanemate listi, et hõlbustada klassijuhataja, õpetajate ja kooli juhtkonna suhtlemist lastevanematega ning teabe kiireks edastamiseks, loob kool iga klassi õpilaste vanemate e-posti aadressidest listi.
  • Kool ei jaga teie isiklikke andmeid kolmandate isikutega, välja arvatud juhul, kui seda nõuavad seadused või kui seda on vaja teile õppetöö tugiteenuste osutamiseks

(e-õpilaspiletiga seotud süsteemid, e-kool).

Nõusolekut säilitatakse 2 aastat pärast andmete töötlemise lõpetamist.

Kooli andmekaitsespetsialisti ülesandeid täidab Tallinna Linnakantselei linnasekretäri büroo andmekaitsespetsialist. Linna andmekaitsespetsialistiga saab võtta ühendust e-posti aadressil.

Kooli andmekaitse kontaktisik on haridustehnoloog Mihhail Gruzdev, kelle ülesandeks on koordineerida kooli andmekaitse küsimuste lahendamist, e-post: andmekaitse@arte.edu.ee

Viimati muudetud: 16/11/2018 - 14:33