Paremad tulemused 2017/2018

Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid

 

Murdmaa teatejooks, 3. klass II koht, 5. klass II koht

Kombineeritud teatevõistlus 3. klass III koht, 4. klass II koht

Rahvastepall 4. klass poisid I koht; 5. klass tütarlapsed II koht

Jalgpall 5.klass  III koht

Pendelteatejooks 5. klass III koht

Ujumine koolikoondis 3-5 klass III koht

Kergejõustik 3. klass I koht, 4. klass II koht, 5. klass I koht

MLO 3. – 5. klasside spordimängude kokkuvõttes II koht

 

Individuaalselt paremad tulemused:

 

3. klass

Juta Bendi, I koht 60m jooks (aeg: 9,38) III koht kaugushüppes (tulemus: 3.58)  ​

Maria-Victoria Lipp, III koht 60m jooks (aeg: 9,40)

Mikk Mölder, I koht 60m jooks (aeg 8,85)

Tristan Soon, I koht kaugushüppes (tulemus: 3.89)

Andero Soon, III koht kaugushüppes (tulemus: 3.70) 

 

4. klass

 Mia-Keitli Mander, III koht kaugushüppes (tulemus: 4.00)

Artur Dyakiv, I koht 60m jooks (aeg: 8,76)

Jevgeni Tšernjakov, II koht kaugushüppes (tulemus: 3.97)

 

5. klass

Kätlin Kangur, III koht kaugushüppes (tulemus: 4.09)

Maria Siidi Randaru, II koht palliviskes (tulemus: 37.80)

Aleksei Tšernjakov, II koht palliviskes (tulemus: 45.35)

Kermo Luhila, III koht palliviskes (tulemus: 45.30)

Pendelteatejooks III koht (aeg: 1.38,92) võistkonnas olid Rait Andre Raudsepp, Karl Kristjan Tõruke, Aleksei Tšernjakov, Steven Kutsar, Artur Lepp, Kätlin Kangur, Melani Melenets, Maria Siidi Randaru, Meril Avik, Mathilda Simson

 

Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid

 

Murdmaa teatejooks 6. klass II koht, 7. klass II koht

Kergejõustik 6. klass III koht, 7. klass I koht.

Pendelteatejooks 6. klass II koht, 7. klass I koht

Korvpall 6.-7. klass tütarlapsed I koht

MLO 6. – 7. klasside Spordimängude kokkuvõttes II koht

 

Individuaalselt paremad tulemused:

 

6. klass

Kristel Rattasepp, III koht 600m jooks (aeg: 1.57,18)

Mario Kabanen, II koht 60m jooks (aeg: 8,13), II koht palliviskes (tulemus: 50.00)

Andri Veeber, I koht 300m jooks (aeg: 44,69)

Reigo Öeren, II koht 300m jooks (aeg: 45,41)

Andres Filin, III koht palliviskes (tulemus: 47.30)

Pendelteatejooks II koht (aeg: 1.33,55) võistkonnas olid Andres Filin, Andri Veeber, Mario Kabanen, Ander Tätte, Reigo Öeren, Sille-Liis Mölder, Kristel Rattasepp, Alisa Savostjanov, Karoliina Koolmeister, Sandra Aus.

 

7. klass

Eliise Luks, I koht 60m jooks (aeg: 8,66), I koht 600m jooks (aeg: 1.50,50)

Demi Lillinurm, I koht kaugushüppes (tulemus: 4.28)

Liisa Sisa, III koht kaugushüppes (tulemus: 4.04)

Andre Peterson, III koht 60m jooks (tulemus: 8,06), III koht 1000m jooks (aeg: 3.14,94)

Ian Kristofer Robin Vilmer, III koht kaugushüppes (tulemus: 4.99)

Markus Peido, III koht palliviskes (tulemus: 51.40)

Pendelteatejooks I koht (aeg: 1.31,35) võistkonnas olid Gerlet Toomas Erik Grupp, Priit Einberg, Kenert Kustov, Andre Peterson, Markus Salm, Liisa Sisa, Eliise Luks, Elena Iliste, Emma Jõgiste, Demi Lillinurm.

 

 

Tallinna linna MV

 

Võistkondlikult paremad tulemused

 

Teatejooksud gümnaasium neiud III koht ja noormehed II koht

Teatejooksud gümnaasium kokku IV koht

Jalgpall gümnaasiumi neiud I koht

Jalgpall gümnaasiumi noormehed I koht

Korvpall gümnaasium neiud I koht

Korvpall põhikooli tütarlapsed II koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi 4.-5. klassi tüdrukud II koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi 6.-7. klassi tüdrukud I koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi 8.-9. klassi tüdrukud III koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi gümnaasiumi neiud I koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi gümnaasiumi noormehed III koht

Sulgpall põhikool 6. koht

 

 

Vabariiklikud võistlused

 

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli finaaletapi 4.-5. klassi tüdrukud I koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli finaaletapi 6.-7. klassi tüdrukud III koht

 

Individuaalselt paremad tulemused:

Eiris Ikkonen Tallinna linna MV lauatennis I koht

Eliise Luks  Tallinna linna MV murdmaajooks (1000m) I koht

Sofia Kosareva  Tallinna linna MV murdmaajooks (500m) II koht

Eliise Luks Tallinna linna MV kergejõustikus (800m) 4.koht

Marc Egert Ehrberg Tallinna linna MV kergejõustikus (kuulitõuge) 4.koht

 

 

Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 10. koht ja gümnaasiumi arvestuses 15. koht

 

 

ARTE aasta sportlane 2018  Sofia Kosareva, 12.a  ja Markus Salm, 7.c.

 

 

Kokku oleme osalenud 56 võistlusel (lisaks pallimängude alagruppide mängud)

Viimati muudetud: 19/09/2018 - 08:54