Paremad tulemused 2016/2017

Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid

 

Murdmaa teatejooks, 4. klass III koht, 5. klass III koht

Rahvastepall 3. klass I koht; 4. klass poisid I koht; 5. klass tütarlapsed II koht

Jalgpall, 5.klass  II koht

Pendelteatejooks 3. klass III koht, 4. klass III, 5. klass II koht

Kergejõustik 3. klass II koht, 4. klass II koht, 5. klass I koht

MLO 3. – 5. klasside spordimängude kokkuvõttes II koht

 

Individuaalselt paremad tulemused:

Jevgeni Tšernjakov kergejõustik 60m. ja kaugushüpe II ja II koht

Miko Eha kergejõustik 60m. III koht

Mario Kabanen kergejõustik 60m. ja pallivise II ja I koht

Reigo Öeren kergejõustik kaugushüpe ja pallivise III ja II koht

 

 

 

Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid

 

Murdmaa teatejooks 6. klass III koht, 7. klass II koht

Kergejõustik 6. klass I koht, 7. klass II koht.

Pendelteatejooks 6. klass II koht, 7. klass II koht

Korvpall 6.-7. klass tütarlapsed II koht, 6.-7. klass poisid I koht.

MLO 6. – 7. klasside Spordimängude kokkuvõttes II koht

 

Individuaalselt paremad tulemused:

Eliise Luks kergejõustik 60m. ja 600m. I ja I koht

Kristina Kirt kergejõustik 300m. III koht

Demi Lillinurm kergejõustik kaugushüpe I koht

Liisa Sisa kergejõustik kaugushüpe III koht

Andre Peterson kergejõustik 300m. ja 1000m. I ja II koht

Markus Salm kergejõustik 300m. III koht

Greeta Rei kergejõustik 300m. II koht

Kaisa Varik kergejõustik 600m. II koht

Kenneth Raun kergejõustik 300m. I koht

Marek Mölder kergejõustik 300m. ja 1000m. II ja II koht

Egil Ikkonen kergejõustik kaugushüpe II koht

Kaspar Karu kergejõustik pallivise I koht

 

 

 

Mustamäe LO spordimängud 9.-12. Klassid

Teateujumine tütarlapsed II koht

 

 

Tallinna linna MV

 

Võistkondlikult paremad tulemused

 

Teatejooksud gümnaasium neiud III koht ja noormehed II koht

Teatejooksud gümnaasium kokku IV koht

Jalgpall gümnaasiumi neiud I koht

Jalgpall gümnaasiumi noormehed II koht

Korvpall põhikooli tütarlapsed III koht

Eesti Koolispordiliidu rahvastepall 3.klass poisid IV koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi 4.-5. klassi tüdrukud II koht

Jäähoki põhikool 4. koht

 

 

 

 

Vabariiklikud võistlused

 

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli finaaletapi 4.-5. klassi tüdrukud II koht

 

 

 

 

Individuaalselt paremad tulemused:

Eiris Ikkonen Tallinna linna MV lauatennis II koht

Jennifer Ruumet Tallinna linna MV murdmaajooks II koht

Sofia Kosareva  Tallinna linna MV murdmaajooks V koht

Ketriin Kolk Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kettaheide III koht

Kert Karbe Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kettaheide III koht

Sofia Kosareva  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 800m. IV koht

Celine Kubi  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kõrgushüpe 6. koht

Oliver Hint  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kõrgushüpe 8. koht

Eva –Maria  Tommula Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus tõkkejooks 8. koht

 

 

 

 

Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 16. koht ja gümnaasiumi arvestuses 10. koht

 

 

ARTE aasta sportlane 2017  Eliise Luks ja Markus Salm.

 

 

Kokku oleme osalenud 56-l võistlusel (lisaks pallimängude alagruppide mängud)

Viimati muudetud: 19/09/2018 - 08:53