Paremad tulemused 2015/2016

Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid

Murdmaa teatejooks, 5. klass III koht

Kombineeritud teatevõistlused 3. klass I koht, 4. klass I koht

Rahvastepall 3. klass II koht; 4.klass poisid III koht; 5. klass tütarlapsed III koht

Jalgpall, 5.klass  II koht

Pendelteatejooks 3. klass II koht, 5. klass II koht

Kergejõustik 3. klass II koht, 4. klass I koht, 5. klass I koht

MLO 3. – 5. klasside spordimängude kokkuvõttes II koht  

 

Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid

Murdmaa teatejooks 6. klass II koht

Kergejõustik 6. klass II koht, 7. klass I koht.

Pendelteatejooks 6. klass II koht

Korvpall 6.-7. klass tütarlapsed I koht, 6.-7. klass poisid II koht.

MLO 6. – 7. klasside Spordimängude kokkuvõttes II koht

 

Mustamäe LO spordimängud 9.-12. klassid

 

Tallinna linna MV

 

Võistkondlikult paremad tulemused

Teatejooksud põhikooli tütarlapsed II koht, põhikool kokku I koht.

Teatejooksud gümnaasium kokku III koht

Murdmaajooks Põhikool IV koht

Murdmaajooks gümnaasium IV koht

Jalgpall gümnaasiumi neiud I koht

Jalgpall gümnaasiumi noormehed II koht

Jalgpall põhikooli noormehed 5.koht

Korvpall põhikooli tütarlapsed III koht

Kergejõustik gümnaasium  4.-6. koht

Sulgpall gümnaasium 6. koht

Kombineeritud teatevõistlused 2.-5. klass I koht

Eesti Koolispordiliidu rahvastepall 3.klass poisid III koht

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi 6.-7. ja 4.-5. klassi tüdrukud I ja II koht

Jäähoki põhikool 4. koht

 

Vabariiklikud võistlused

Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli finaaletapi 6.-7. klassi tüdrukud II koht

Tähelepanu Start 2.-5. klass 9.koht

 

Individuaalselt paremad tulemused:

Sofia Kosareva  Tallinna linna MV murdmaajooks II koht

Rasmus Saar Tallinna linna murdmaajooks II koht

Sofia Kosareva  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 800m. III koht

Celine Kubi  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kõrgushüpe 4. koht

Rasmus Saar  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kaugushüpe 4. koht

Ketriin Kolk  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 800m. 5. koht

Maria Elisa Tinnuri  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kuulitõuge 5. koht

Eva-Maria Tommula Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kaugushüpe 6. koht

Mark- Sandor Kolts  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 200m. 6.koht

Mark-Sandor Kolts Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 100m. 6. koht

Regor Siiner Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 400m. 7. koht

Annaliis Striigin  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kuulitõuge 7. koht

Oliver Hint  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kõrgushüpe 7. koht

Reno Lokk Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kaugushüpe 8. koht

Sofia Kosareva  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 100m 8. koht

Greta Liisa Vahtra  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus odavise 8. koht

Remi Marcus Maiste Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kettaheide 8. koht

 

Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 7.- 8. koht ja gümnaasiumi arvestuses 8. koht

 

ARTE aasta sportlane 2016  Sofia Kosareva ja Rasmus Saar

 

Kokku oleme osalenud 56-l võistlusel(lisaks pallimängude alagruppide mängud)

Viimati muudetud: 19/09/2018 - 08:36