Paremad tulemused 2013/2014

Murdmaa teatejooks 3. klass III koht, 4. ja 5. klass II koht

Kombineeritud teatevõistlused 3. klass II koht, 4. klass I koht

Rahvastepall 3. klass III koht; 4. klass poisid III koht, tütarlapsed III koht; 5. klass tütarlapsed III koht

Jalgpall 5. klass poisid II koht

Teateujumine I koht

Pendelteatejooks 3. klass II koht, 4. klass II koht, 

Kergejõustik 3. klass II koht, 4. Klass II koht, 5. klass II koht,

 

MLO 3. – 5. klasside spordimängude kokkuvõttes II koht  

 

Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid

Murdmaa teatejooks 6. Klass II koht

Kergejõustik 6. klass III koht,

Pendelteatejooks 6. klass II koht

Korvpall 6.-7. klass tütarlapsed III koht, poeglapsed III koht

 

MLO 6. – 7. klasside Spordimängude kokkuvõttes III koht

 

Mustamäe LO spordimängud 9.-12. klassid

Murdmaajooks 6.-9. klass II koht

Ujumine tüdrukud II koht, poisid III koht

 

Tallinna linna MV

Võistkondlikult paremad tulemused:

Teatejooksud  põhikooli tütarlapsed 4. koht, kokku põhikool 4. Koht. Gümnaasiumi neiud I koht, noormehed II koht, 4x400m neiud III koht, kokku gümnaasium II koht

Murdmaajooks 6.-9. klass 6. koht, 10.-12. klass II.koht

Jalgpall 10.-12. klass neiud I koht

Jalgpall 10.-12. noormehed I koht

Korvpall 6.-9. Klass tütarlapsed II koht

Sõudeergomeetrid  gümnaasiumi neiud III koht

Kergejõustik põhikool 8. Koht

 

Individuaalselt paremad tulemused:

 

Hannagret Luks  Mustamäe LO murdmaajooks I koht, suusatamine III koht. Tallinna linna MV murdmaajooksus I koht, suusatamine 4. Koht, kergejõustik 800 m II koht

 

Sofia Kosareva  Tallinna linna MV murdmaajooks I koht

 

Elen Radutski   Mustamäe LO murdmaajooks I koht, Tallinna linna MV kergejõustik 800m jooks 6. Koht

 

Andry Selge  Mustamäe LO suusatamine I koht

 

Joosep pank Mustamäe LO suusatmine III koht

 

Gerli Israel   Tallinna linna MV murdmaajooks I koht, kergejõustik odavise I koht, 100 m tj 6. Koht

 

Tuuli Tomingas  Tallinna linna MV orienteerumine  4. Koht

 

Markus Lokk   Tallinna linna MV kergejõustikus 300 m jooks 6. Koht

 

 

Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 9. koht ja gümnaasiumi arvestuses 9. koht  

 

ARTE aasta sportlane 2014  Hannagret Luks ja Gerli Israel

Viimati muudetud: 19/09/2018 - 08:39