Paremad tulemused 2008/2009

Mustamäe linnaosa algklasside spordimängud, 3.-5. klass

Murdmaateatejooks 3. klass I koht, 4. klass II koht, 5. klass II koht

Kombineeritud teatevõistlused 3. klass II koht, 4. klass II koht

Rahvastepall 4. klassi poisid II koht

Jalgpall 5. klass I koht

Pendelteatejooks 3. klass II koht, 5. klass II koht

Mustamäe kergejõustik 3. klass II koht

Spordimängude kokkuvõttes 3.-5. klassid II koht 

 

Mustamäe linnaosa 6.-7. klasside sportmängud

Pendelteatejooks 7. klass III koht

Mustamäe LO 6.-7. klasside tüdrukute korvpall II koht

Kergejõustik 6. klass II koht

Suusatamine 7. klass II koht

 

Mustamäe linnaosa võistlused 6. -12. klass

Murdmaajooks (põhikool) III koht

Ujumine (koondis), tüdrukud II koht, poisid III koht

Jalgpall gümnaasiumi poisid III koht

Jalgpall põhikool II koht

Suusatamine põhikool tüdrukud II koht

 

Tallinna linna MV, 6.-12. klass

Teatejooksud 6.-9. klass III koht, gümnaasium  VI koht

Sõudeergomeetri MV põhikooli poisid III koht, põhikooli tüdrukud IV koht

Sulgpall VI koht

Teatesuusatamine põhikooli tüdrukud II koht

 

Vabariiklikud võistlused

ALFA 2009   6.-9. poisid III koht, 6.-9. klass tüdrukud IV koht, 10.-12. noormehed IV-V koht

 .

27. spordimängude kokkuvõttes saavutasime 14.-15. koha .

Arte aasta sportlane on Madis Kõpper

 

2007/08 paremad tulemused

 

Mustamäe linnaosa algklasside spordimängud, 3.-5. klass
Murdmaateatejooks 3. klass II koht, 4. klass II koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass I koht, 4. klass I koht
Rahvastepall 3. klass II koht, 4. klassi tüdrukud III koht
Teateujumine 3.-5. klass II koht
Pendelteatejooks 3. klass II koht, 4. klass II koht, 5. klass III koht
Spordimängude kokkuvõttes 3.-5. klassid II koht
 
Mustamäe linnaosa 6.-7. klasside sportmängud
Pendelteatejooks 6. klass III koht
Kergejõustik 6. klass II koht, 7. klass I koht
Murdmaateatejooks 6. klass III koht, 7. klass I koht
 
Mustamäe linnaosa võistlused 6. -12. klass
Murdmaajooks (põhikool) III koht
Murdmaajooks (gümnaasium) III koht
Ujumine (koondis), tüdrukud II koht, poisid III koht
Jalgpall gümnaasiumi poisid III koht
Jalgpall põhikool I koht
 
Tallinna linna MV, 6.-12. klass
Teatejooksud 6.-9. klass 10x60 m V koht
Korvpall tüdrukud gümnaasium, IV koht
Korvpall noormehed gümnaasium III koht
Sõudeergomeetri MV (koondis) IV koht, põhikooli poisid III koht
Jalgpall põhikooli poisid IV koht

Vabariiklikud võistlused
ALFA 2008 (sõudeergomeeter)  tüdrukud IV koht
 
Koolisisesed spordiüritused
Isadepäev
Arte Paadimees
Arte Tants
Arte Kuldkala
Arte Sulgpall
Arte Rammumees
Arte Välejalad

Samuti toimusid terve õppeaasta jooksul plaanitud klassidevahelised sõpruskohtumised ja katsevõistlused koolinoorte spordimängude eeltööna (jalgpall, kergejõustik, rahvastepall, teatevõistlused). Lisaks osalesime algklassidega Sügis Cup kergejõustiku võistlustel, kus saavutasime kokkuvõttes I koha.
26. spordimängude kokkuvõttes saavutasime korraliku XII koha .
Arte aasta sportlane oli Siim Kauge ja Kai Härms!

Viimati muudetud: 19/09/2018 - 08:45