Paremad tulemused 2005/2006

Mustamäe linnaosa algklasside spordimängud, 3.-5. klass
Murdmaateatejooks 4. klass III koht
Kombineeritud teatevõistlused 4. klass I koht
Rahvastepall 4. klass I koht
Suusatamine 4. klass tüdrukud I koht ja 3.-4. kl võistkondlikult II koht
Teateujumine 3.-5. klass I koht
Pendelteatejooks 4. klass III koht
Kergejõustik 4.klass III koht
Poiste jalgpall 5. klass III koht
NB! 4. klassid saavutasid ka kõikide alade kokkuvõttes III koha!

Mustamäe linnaosa 6.-7. klassi sportmängud
Tütarlapsed korvpall I koht
Pendelteatejooks 6. klass II koht
Pendelteatejooks 7. klass III koht
Kergejõustik 6. klass III koht
Kergejõustik 7. klass III koht
Murdmaateatejooks 7. klass III koht
Suusatamine 6. klass III koht
NB! Spordimängude üldkokkuvõttes samuti III koht!

Mustamäe linnaosa võistlused 6.-12. klass
Murdmaajooks (põhikool) I koht
Murdmaajooks (gümnaasium) I koht
Ujumine (koondis), tüdrukud II koht, poised III koht
Põhikooli tüdrukute suusatamine II koht
Gümnaasiumi poiste jalgpall I koht

Tallinna linna MV, 6.- 12. klass
Teatejooksud, gümnaasium V koht
Murdmaajooksu MV, põhikool II koht
Murdmaajooksu MV, gümnaasium III koht
Korvpall tüdrukud põhikool, II koht
Korvpall tüdrukud gümnaasium, V koht
Käsipall põhikooli poised, VI koht
Jalgpall gümnaasiumi poisid, V koht
Sulgpall (koondis), V koht
Sõudeergomeetri MV (koondis) II koht

Vabariiklikud võistlused
ALFA 2006 (sõudeergomeeter) III koht
Sinimäe triathlon (Gümnaasium) I koht

Koolisisesed spordiüritused
Lõbusad stardid algklassidele
Orienteerumispäev
Isadepäev
Haller – Pertelson Tallinna Arte Gümnaasiumis külas
Arte Paadimees (finaal+eelvoor)
Arte Tants
Arte Kuldkala (finaal+eelujumised)
Klassidevahelised korvpalli ja saalihoki võistlused
Arte Välejalad
Aastalõpu spordipäevad
4. klasside katsevõistlused kergejõustikus
6.-7. klasside katsevõistlused kergejõustikus
Põhikooli ja gümnaasiumi katsevõistlused kergejõustikus
III õppeveerandi suusatunnid 5.-11. klass tunniplaaniväliselt (6 nädalat, kokku 48 h)

Tiitli “Aasta sportlane” pälvis Frank Jüris 12c klassist. 

Tallinna koolinoortespordimängudel saavutati üldkokkuvõttes 4. koht. Super!

Viimati muudetud: 19/09/2018 - 08:48