Sport

Tuntud sportlased

Martin Müürsepp - korvpall
Mart Poom - jalgpall
Martin Reim - jalgpall
Indro Olumets - jalgpall
Raoul Suurorg - korvpall
Kristel Suurorg-Põld - korvpall
Katrin Esko - korvpall
Jesper Parve - korvpall
Katrin Heinsaar - pikamaajooks
Margus Niinemägi - võrkpall
Meelis Ludvig - kreeka-rooma maadlus
Gerli Kostla - korvpall
Gert Hendrikson - korvpall
Margus Tammaru - kuulitõuge, kettaheide
Viive-Kai Rebane - korvpall
Tuuli Tomingas - laskesuusatamine
Sten Alvar Sadam - Judo
Erik Kangur - Judo, Sambo
Tiina Trutsi - jalgpall
Kevin Kangur - jalgpall
Gerli Israel - kergejõustik
Anett Vilipuu - jalgpall
Kelly Rosen - jalgpall
Rauno Sappinen - jalgpall
Madis Vihman - jalgpall
Karoliine Loit - vehklemine

OSALEMINE VÕISTLUSTEL
 
2015/16 paremad tulemused
 
Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid
Murdmaa teatejooks, 5. klass III koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass I koht, 4. klass I koht
Rahvastepall 3. klass II koht; 4.klass poisid III koht; 5. klass tütarlapsed III koht
Jalgpall, 5.klass  II koht
Pendelteatejooks 3. klass II koht, 5. klass II koht
Kergejõustik 3. klass II koht, 4. klass I koht, 5. klass I koht
MLO 3. – 5. klasside spordimängude kokkuvõttes II koht  
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid
Murdmaa teatejooks 6. klass II koht
Kergejõustik 6. klass II koht, 7. klass I koht.
Pendelteatejooks 6. klass II koht
Korvpall 6.-7. klass tütarlapsed I koht, 6.-7. klass poisid II koht.
MLO 6. – 7. klasside Spordimängude kokkuvõttes II koht
 
Mustamäe LO spordimängud 9.-12. klassid
 
Tallinna linna MV
 
Võistkondlikult paremad tulemused
Teatejooksud põhikooli tütarlapsed II koht, põhikool kokku I koht.
Teatejooksud gümnaasium kokku III koht
Murdmaajooks Põhikool IV koht
Murdmaajooks gümnaasium IV koht
Jalgpall gümnaasiumi neiud I koht
Jalgpall gümnaasiumi noormehed II koht
Jalgpall põhikooli noormehed 5.koht
Korvpall põhikooli tütarlapsed III koht
Kergejõustik gümnaasium  4.-6. koht
Sulgpall gümnaasium 6. koht
Kombineeritud teatevõistlused 2.-5. klass I koht
Eesti Koolispordiliidu rahvastepall 3.klass poisid III koht
Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli etapi 6.-7. ja 4.-5. klassi tüdrukud I ja II koht
Jäähoki põhikool 4. koht
 
Vabariiklikud võistlused
Sportlandi 3X3 tänavakorvpalli finaaletapi 6.-7. klassi tüdrukud II koht
Tähelepanu Start 2.-5. klass 9.koht
 
Individuaalselt paremad tulemused:
Sofia Kosareva  Tallinna linna MV murdmaajooks II koht
Rasmus Saar Tallinna linna murdmaajooks II koht
Sofia Kosareva  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 800m. III koht
Celine Kubi  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kõrgushüpe 4. koht
Rasmus Saar  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kaugushüpe 4. koht
Ketriin Kolk  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 800m. 5. koht
Maria Elisa Tinnuri  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kuulitõuge 5. koht
Eva-Maria Tommula Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kaugushüpe 6. koht
Mark- Sandor Kolts  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 200m. 6.koht
Mark-Sandor Kolts Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 100m. 6. koht
Regor Siiner Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 400m. 7. koht
Annaliis Striigin  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kuulitõuge 7. koht
Oliver Hint  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kõrgushüpe 7. koht
Reno Lokk Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kaugushüpe 8. koht
Sofia Kosareva  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus 100m 8. koht
Greta Liisa Vahtra  Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus odavise 8. koht
Remi Marcus Maiste Tallinna koolinoorte MV kergejõustikus kettaheide 8. koht
 
Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 7.- 8. koht ja gümnaasiumi arvestuses 8. koht
 
ARTE aasta sportlane 2016  Sofia Kosareva ja Rasmus Saar
 
Kokku oleme osalenud 56-l võistlusel(lisaks pallimängude alagruppide mängud)
 
2014/15 paremad tulemused
 
Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid
 
Murdmaa teatejooks, 4. ja 5. klass II koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass II koht, 4. klass III koht
Rahvastepall 3. klass II koht; 4.klass tütarlapsed III koht; 5. klass tütarlapsed III koht
Teateujumine II koht
 
MLO 3. – 5. klasside spordimängude kokkuvõttes III koht  
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid
 
Kergejõustik 7. klass II koht,
Pendelteatejooks 7. klass I koht
Korvpall 6.-7. klass  tütarlapsed III koht
 
MLO 6. – 7. klasside Spordimängude kokkuvõttes 6. koht
 
Mustamäe LO spordimängud 9.-12. klassid
Murdmaajooks 6.-9. klass II koht
Ujumine tüdrukud II koht, poisid III koht
 
Tallinna linna MV
 
Võistkondlikult paremad tulemused
 
Teatejooksud  Gümnaasiumi neiud III koht
Murdmaajooks Põhikool III. koht
Jalgpall Gümnaasiumi neid neiud I koht
Jalgpall Gümnaasiumi  noormehed I koht
Jalgpall Põhikooli noormehed 5.koht
Korvpall Põhikooli  tütarlapsed I koht
Sõudeergomeetrid  Põhikool III koht
Kergejõustik Gümnaasium 4. Koht
 
Individuaalselt paremad tulemused:
 
Sofia Kosareva  Tallinna linna MV murdmaajooks I koht
Elen Radutski   Mustamäe LO murdmaajooks III koht, Tallinna linna MV murdmaajooks  8. Koht
Markus Lokk Tallinna linna murdmaajooks 4.koht
Herman Koppel Tallinna linna murdmaajooks 4.koht, Mustamäe LO murdmaajooks II koht
Kelly Rosen Tallinna linna murdmaajooks 6.koht
 
Kevin Mätas Tallinna linna murdmaajooks 6.koht
Aliis Jürgen Tallinna linna MV kergejõustikus odaviskes II koht
Kristi Murula Mustamäe LO murdmaajooks I koht
Anneli Kuldkepp Mustamäe LO murdmaajooks III koht
 
Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 5. koht ja gümnaasiumi arvestuses 12. koht  
 
ARTE aasta sportlane 2015   Sofia Kosareva ja Anett Vilipuu
 
Kokku oleme osalenud 48-l võistlusel(lisaks pallimängude alagruppide mängud)
 
2013/14 paremad tulemused  
 
Murdmaa teatejooks 3. klass III koht, 4. ja 5. klass II koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass II koht, 4. klass I koht
Rahvastepall 3. klass III koht; 4. klass poisid III koht, tütarlapsed III koht; 5. klass tütarlapsed III koht
Jalgpall 5. klass poisid II koht
Teateujumine I koht
Pendelteatejooks 3. klass II koht, 4. klass II koht, 
Kergejõustik 3. klass II koht, 4. Klass II koht, 5. klass II koht,
 
MLO 3. – 5. klasside spordimängude kokkuvõttes II koht  
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid
Murdmaa teatejooks 6. Klass II koht
Kergejõustik 6. klass III koht,
Pendelteatejooks 6. klass II koht
Korvpall 6.-7. klass tütarlapsed III koht, poeglapsed III koht
 
MLO 6. – 7. klasside Spordimängude kokkuvõttes III koht
 
Mustamäe LO spordimängud 9.-12. klassid
Murdmaajooks 6.-9. klass II koht
Ujumine tüdrukud II koht, poisid III koht
 
Tallinna linna MV
Võistkondlikult paremad tulemused:
Teatejooksud  põhikooli tütarlapsed 4. koht, kokku põhikool 4. Koht. Gümnaasiumi neiud I koht, noormehed II koht, 4x400m neiud III koht, kokku gümnaasium II koht
Murdmaajooks 6.-9. klass 6. koht, 10.-12. klass II.koht
Jalgpall 10.-12. klass neiud I koht
Jalgpall 10.-12. noormehed I koht
Korvpall 6.-9. Klass tütarlapsed II koht
Sõudeergomeetrid  gümnaasiumi neiud III koht
Kergejõustik põhikool 8. Koht
 
Individuaalselt paremad tulemused:
 
Hannagret Luks  Mustamäe LO murdmaajooks I koht, suusatamine III koht. Tallinna linna MV murdmaajooksus I koht, suusatamine 4. Koht, kergejõustik 800 m II koht
 
Sofia Kosareva  Tallinna linna MV murdmaajooks I koht
 
Elen Radutski   Mustamäe LO murdmaajooks I koht, Tallinna linna MV kergejõustik 800m jooks 6. Koht
 
Andry Selge  Mustamäe LO suusatamine I koht
 
Joosep pank Mustamäe LO suusatmine III koht
 
Gerli Israel   Tallinna linna MV murdmaajooks I koht, kergejõustik odavise I koht, 100 m tj 6. Koht
 
Tuuli Tomingas  Tallinna linna MV orienteerumine  4. Koht
 
Markus Lokk   Tallinna linna MV kergejõustikus 300 m jooks 6. Koht
 
 
Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 9. koht ja gümnaasiumi arvestuses 9. koht  
 
ARTE aasta sportlane 2014  Hannagret Luks ja Gerli Israel
 
2012/13 paremad tulemused 
 
Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass II koht, 4. klass I koht
Rahvastepall 3. klass III koht, 4. klass poisid II koht, tütarlapsed III koht
Teateujumine III koht
Pendelteatejooks 3. klass II koht, 4. klass III koht,  5. klass III koht
Kergejõustik 3. klass I koht, 5. klass II koht,

Spordimängude kokkuvõttes III koht 
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid
Murdmaateatejooks 7. klass I koht
Kergejõustik 6. klass III koht, 7. klass I koht
Pendelteatejooks 6. klass III koht, 7. klass II koht
Korvpall 6.-7. klass tütarlapsed I koht

Spordimängude kokkuvõttes II koht
 
Mustamäe LO spordimängud 9.-12. klassid
Murdmaajooks 6.-9. klass II koht
Ujumine tüdrukud III koht, poisid II koht
Jalgpall poisid 6.-9. klass II koht, 10.-12. klass II koht

Suusatamine 6.-9. klass noormehed III koht
 
Tallinna linna MV
Teatejooksud  põhikool III koht, gümnaasium III koht
Murdmaajooks 6.-9. klass 4. koht, 10.-12. klass 6.koht
Jalgpall 6.-9. klass poisid 4. koht
Jalgpall 10.-12. klass neiud I koht
Jalgpall 10.-12. noormehed II koht
Orienteerumine põhikool 5. koht
Ujumine gümnaasiumi noormehed 5. koht
Sulgpall põhikool 5. koht
Korvpall 10.-12. klass neiud IV koht, noormehed 6. koht
Sõudeergomeetrid põhikooli tütarlapsed 4. koht, poisid 6. koht, gümnaasiumi neiud 5. koht
Kergejõustik põhikool 5. koht
Individuaalselt paremad tulemused:
Gerli Israel I koht odaviskes
Hans Lillemaa I koht 100m jooksus
Hannagret Luks I. koht 800 m jooksus, murdmaajooks 1000m II koht, suusatamine 4. koht
Ragne Hindrimäe 6. koht 200 m jooksus
Tuuli Tomingas 6. koht 800 m jooksus
Silver Salundo II koht odaviskes
Hans Harald Pilv III koht 300 m jooksus
Karl Jakob Bartels III koht kolmikhüppes
Rasmus Marnat III koht kettaheites
Markus Vaherna 6. koht 100m jooksus
Kaspar Marnat 6. koht kuulitõukes
Robin Orgulas orienteerumine II koht
 
Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 6. koht ja gümnaasiumi arvestuses 6.koht.
 
ARTE aasta sportlane 2013 Hannagret Luks
 
2011/12 paremad tulemused
 
Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid
Murdmaateatejooks 5.klass III koht,
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass I koht, 4. klass I koht
Rahvastepall 3. klass I koht, 4. klass poisid II koht
Teateujumine III koht
Pendelteatejooks 3. klass III koht
Kergejõustik 4. klass II koht,
Jalgpall 5. klass II koht
Suusatamine 5. klass II koht
 
Spordimängude kokkuvõttes III koht
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid
Murdmaateatejooks 6. klass II koht,7. klass I koht
Kergejõustik 6. klass II koht,
Pendelteatejooks 6. klass I koht, 7. klass I koht
Korvpall 6.-7. klass I koht
 
Spordimängude kokkuvõttes II koht
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-12. klassid
Murdmaajooks 6.-9. klass II koht, 10.-12. klass III koht
Ujumine tüdrukud III koht, poisid II koht
Jalgpall poisid 6.-9. klass II koht, 10.-12. klass II koht
 
Tallinna linna MV
Teatejooksud 6.-9.klass tüdrukud IV. koht
Murdmaajooks 6.-9. klass tüdrukud III koht
Jalgpall 10.-12. klass neiud I koht
Korvpall 10.-12. klass neiud III koht
Sõudeergomeetrid 10.-12. klass tüdrukud III koht, individuaalselt Tuuli Tomingas III koht
Kergejõustik Gerli Israel I koht odaviskes, III koht 800m jooksus
Hans Lillemaa III koht 200m jooksus
Hannagret Luks 5. koht 800 m jooksus
Kris Kuusmaa 6. koht 400 m jooksus
Rasmus Marnat 6. koht kettaheites
 
Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 11. koht ja gümnaasiumi arvestuses jagame 9. ja 10. kohta 
 
ARTE aasta sportlane Tuuli Tomingas
 
 
2010/11 paremad tulemused
 
Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid
Murdmaateatejooks   5.klass III koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass II koht, 4. klass III koht
Rahvastepall   3. klass III koht
Teateujumine     II koht
Pendelteatejooks   4. klass III koht, 5. klass III koht
Kergejõustik 3. klass III koht, 4. klass II koht, 5. klass II koht
Jalgpall 5. klass I koht
Suusatamine 3.- 4.klass II koht
Spordimängude kokkuvõttes II koht
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid
Murdmaateatejooks   6. klass III koht,7. klass II koht
Kergejõustik     6. klass II koht, 7. klass III koht
Pendelteatejooks   7. klass II koht
Suusatamine 6. klass tüdrukud I koht,
Korvpall      6.-7. klass III koht
Spordimängude kokkuvõttes III koht
 
Mustamäe LO spordimängud   6.-12. klassid
Murdmaajooks    6.-9. klass  III koht
Ujumine              tüdrukud II koht, poisid II koht
Jalgpall               poisid 6.-9. klass II koht, 10.-12. klass III koht
Suusatamine       6.-9. klass   III koht
 
Tallinna linna MV
Teatejooksud      6.-9.klass tüdrukud III. koht
Murdmaajooks    6.-9. klass tüdrukud III ko
Sulgpall               6.-12. klass tüdrukud IV koht
Sõudeergomeeter   6.-9. klass tüdrukud III koht, individuaalselt Tuuli Tomingas I koht
 
Spordimängude kokkuvõttes    14. koht
 
ARTE aasta sportlane    Tuuli Tomingas
 
2009/10 paremad tulemused
 
Mustamäe LO spordimängud 3.-5. klassid
Murdmaateatejooks   3. klass II koht, 4.klass II koht, 5.klass II koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass I koht, 4. klass II koht
Rahvastepall   3. klass III koht
Teateujumine     III koht
Pendelteatejooks   3. klass II koht
Kergejõustik 3. klass III koht
Suusatamine 3.- 4.klass II koht,   5. klass II koht
Spordimängude kokkuvõttes II koht
 
Mustamäe LO spordimängud 6.-7. klassid
Murdmaateatejooks   6. klass II koht
Kergejõustik     6. klass II koht
Pendelteatejooks   6. klass III koht, /. Klass III koht
Suusatamine 7. klass tüdrukud II koht,
Korvpall poisid     6.-7. klass II koht
 
Mustamäe LO spordimängud   6.-12. klassid
Murdmaajooks    6.-9. klass  III koht
Ujumine              tüdrukud II koht, poisid III koht
Jalgpall               poisid 6.-9. klass II koht, 10.-12. klass III koht
Suusatamine       6.-9. klass   III koht
 
Tallinna linna MV
Teatejooksud      10.-12. klass tüdrukud I koht, 6.-9.klass tüdrukud 4. koht
Murdmaajooks    6.-9. klass tüdrukud 5. koht
Korvpall             10.-12. klass tüdrukud 6. koht
Sulgpall               6.-12. klass tüdrukud III koht
Sõudeergomeeter   6.-9. klass poisid II koht, tüdrukud 5. koht
Kergejõustik       6.-9. klass 6. koht
 
Spordimängude kokkuvõttes    12. koht
 
ARTE aasta sportlane    Tuuli Tomingas  
 
2008/09 paremad tulemused
 
Mustamäe linnaosa algklasside spordimängud, 3.-5. klass
Murdmaateatejooks 3. klass I koht, 4. klass II koht, 5. klass II koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass II koht, 4. klass II koht
Rahvastepall 4. klassi poisid II koht
Jalgpall 5. klass I koht
Pendelteatejooks 3. klass II koht, 5. klass II koht
Mustamäe kergejõustik 3. klass II koht
Spordimängude kokkuvõttes 3.-5. klassid II koht 
 
Mustamäe linnaosa 6.-7. klasside sportmängud
Pendelteatejooks 7. klass III koht
Mustamäe LO 6.-7. klasside tüdrukute korvpall II koht
Kergejõustik 6. klass II koht
Suusatamine 7. klass II koht
 
Mustamäe linnaosa võistlused 6. -12. klass
Murdmaajooks (põhikool) III koht
Ujumine (koondis), tüdrukud II koht, poisid III koht
Jalgpall gümnaasiumi poisid III koht
Jalgpall põhikool II koht
Suusatamine põhikool tüdrukud II koht
 
Tallinna linna MV, 6.-12. klass
Teatejooksud 6.-9. klass III koht, gümnaasium  VI koht
Sõudeergomeetri MV põhikooli poisid III koht, põhikooli tüdrukud IV koht
Sulgpall VI koht
Teatesuusatamine põhikooli tüdrukud II koht
 
Vabariiklikud võistlused
ALFA 2009   6.-9. poisid III koht, 6.-9. klass tüdrukud IV koht, 10.-12. noormehed IV-V koht
 .
27. spordimängude kokkuvõttes saavutasime 14.-15. koha .
Arte aasta sportlane on Madis Kõpper
 
2007/08 paremad tulemused
 
Mustamäe linnaosa algklasside spordimängud, 3.-5. klass
Murdmaateatejooks 3. klass II koht, 4. klass II koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass I koht, 4. klass I koht
Rahvastepall 3. klass II koht, 4. klassi tüdrukud III koht
Teateujumine 3.-5. klass II koht
Pendelteatejooks 3. klass II koht, 4. klass II koht, 5. klass III koht
Spordimängude kokkuvõttes 3.-5. klassid II koht
 
Mustamäe linnaosa 6.-7. klasside sportmängud
Pendelteatejooks 6. klass III koht
Kergejõustik 6. klass II koht, 7. klass I koht
Murdmaateatejooks 6. klass III koht, 7. klass I koht
 
Mustamäe linnaosa võistlused 6. -12. klass
Murdmaajooks (põhikool) III koht
Murdmaajooks (gümnaasium) III koht
Ujumine (koondis), tüdrukud II koht, poisid III koht
Jalgpall gümnaasiumi poisid III koht
Jalgpall põhikool I koht
 
Tallinna linna MV, 6.-12. klass
Teatejooksud 6.-9. klass 10x60 m V koht
Korvpall tüdrukud gümnaasium, IV koht
Korvpall noormehed gümnaasium III koht
Sõudeergomeetri MV (koondis) IV koht, põhikooli poisid III koht
Jalgpall põhikooli poisid IV koht
Vabariiklikud võistlused
ALFA 2008 (sõudeergomeeter)  tüdrukud IV koht
 
Koolisisesed spordiüritused
Isadepäev
Arte Paadimees
Arte Tants
Arte Kuldkala
Arte Sulgpall
Arte Rammumees
Arte Välejalad
Samuti toimusid terve õppeaasta jooksul plaanitud klassidevahelised sõpruskohtumised ja katsevõistlused koolinoorte spordimängude eeltööna (jalgpall, kergejõustik, rahvastepall, teatevõistlused). Lisaks osalesime algklassidega Sügis Cup kergejõustiku võistlustel, kus saavutasime kokkuvõttes I koha.
26. spordimängude kokkuvõttes saavutasime korraliku XII koha .
Arte aasta sportlane oli Siim Kauge ja Kai Härms!
 
2006/07 paremad tulemused
 
Mustamäe linnaosa algklasside spordimängud, 3.-5. klass
Murdmaateatejooks 3. klass II koht, 5. klassid III koht
Kombineeritud teatevõistlused 3. klass I koht
Rahvastepall 5. klasside tütarlapsed II koht
Suusatamine 3.-4. klass võistkondlik II koht, 5. klasside tütarlapsed I koht, võistkondlikult II koht
Teateujumine 3.-5. klass II koht
Pendelteatejooks 3. klass II koht, 4. klass II koht, 5. klass III koht
Spordimängude kokkuvõttes 3.-5. klassid II koht
 
Mustamäe linnaosa 6.-7. klasside sportmängud
Pendelteatejooks 6. klass I koht
Kergejõustik 6. klass III koht
Murdmaateatejooks 6. klass III koht
 
Mustamäe linnaosa võistlused 6. -12. klass
Murdmaajooks (põhikool) III koht
Murdmaajooks (gümnaasium) II koht
Ujumine (koondis), tüdrukud III koht, poisid III koht
Põhikooli tüdrukute suusatamine III koht
Jalgpall gümnaasiumi poisid III koht
Jalgpall põhikool I koht
 
Tallinna linna MV, 6.-12. klass
Teatejooksud 10x60 m III koht
Teatejooksud põhikool võistkondlik V koht
Teatejooksud, gümnaasium VI koht
Korvpall tüdrukud gümnaasium, III koht
Sulgpall (koondis), VI koht
Sõudeergomeetri MV (koondis) II koht
Jalgpall põhikool III koht
Kergejõustik gümnaasium V koht
 
Vabariiklikud võistlused
ALFA 2007 (sõudeergomeeter) põhikooli tüdrukud III koht
 
Koolisisesed spordiüritused
ARTE Olümpiamängud
Isadepäev
Arte Paadimees
Arte Tants
Arte Kuldkala
Arte Välejalad
5. klasside katsevõistlused kergejõustikus
6.-7. klasside katsevõistlused kergejõustikus
Põhikooli ja gümnaasiumi katsevõistlused kergejõustikus
III õppeveerandi suusatunnid 5.-11 klass tunniplaaniväliselt (6 nädalat, kokku 48 h)
Tiitli „Aasta sportlane” pälvis Priit Mäeorg 12c klaasist, Katrena Tenno 12a klaasist.
Tallinna koolinoorte 25. spordimängudel saavutati üldkokkuvõttes 6. koht.
 
 
Õppeaasta 2005/06 

Mustamäe linnaosa algklasside spordimängud, 3.-5. klass
Murdmaateatejooks 4. klass III koht
Kombineeritud teatevõistlused 4. klass I koht
Rahvastepall 4. klass I koht
Suusatamine 4. klass tüdrukud I koht ja 3.-4. kl võistkondlikult II koht
Teateujumine 3.-5. klass I koht
Pendelteatejooks 4. klass III koht
Kergejõustik 4.klass III koht
Poiste jalgpall 5. klass III koht
NB! 4. klassid saavutasid ka kõikide alade kokkuvõttes III koha!

Mustamäe linnaosa 6.-7. klassi sportmängud
Tütarlapsed korvpall I koht
Pendelteatejooks 6. klass II koht
Pendelteatejooks 7. klass III koht
Kergejõustik 6. klass III koht
Kergejõustik 7. klass III koht
Murdmaateatejooks 7. klass III koht
Suusatamine 6. klass III koht
NB! Spordimängude üldkokkuvõttes samuti III koht!

Mustamäe linnaosa võistlused 6.-12. klass
Murdmaajooks (põhikool) I koht
Murdmaajooks (gümnaasium) I koht
Ujumine (koondis), tüdrukud II koht, poised III koht
Põhikooli tüdrukute suusatamine II koht
Gümnaasiumi poiste jalgpall I koht

Tallinna linna MV, 6.- 12. klass
Teatejooksud, gümnaasium V koht
Murdmaajooksu MV, põhikool II koht
Murdmaajooksu MV, gümnaasium III koht
Korvpall tüdrukud põhikool, II koht
Korvpall tüdrukud gümnaasium, V koht
Käsipall põhikooli poised, VI koht
Jalgpall gümnaasiumi poisid, V koht
Sulgpall (koondis), V koht
Sõudeergomeetri MV (koondis) II koht

Vabariiklikud võistlused
ALFA 2006 (sõudeergomeeter) III koht
Sinimäe triathlon (Gümnaasium) I koht

Koolisisesed spordiüritused
Lõbusad stardid algklassidele
Orienteerumispäev
Isadepäev
Haller – Pertelson Tallinna Arte Gümnaasiumis külas
Arte Paadimees (finaal+eelvoor)
Arte Tants
Arte Kuldkala (finaal+eelujumised)
Klassidevahelised korvpalli ja saalihoki võistlused
Arte Välejalad
Aastalõpu spordipäevad
4. klasside katsevõistlused kergejõustikus
6.-7. klasside katsevõistlused kergejõustikus
Põhikooli ja gümnaasiumi katsevõistlused kergejõustikus
III õppeveerandi suusatunnid 5.-11. klass tunniplaaniväliselt (6 nädalat, kokku 48 h)

Tiitli “Aasta sportlane” pälvis Frank Jüris 12c klassist. 
Tallinna koolinoortespordimängudel saavutati üldkokkuvõttes 4. koht. Super!

Õppeaasta 2004/05
 
Arte Gümnaasium saavutas Tallinna linna 23. Spordimängudel üldkokkuvõttes tubli 6. koha.
Osalesime kahekümnekahel erineval võistlusalal.
Parimad tulemused olid:
Mustamäe linnaosa võistlused
1. Algklasside sportmängud - III koht
2. 6. - 7. klasside sportmängud - II koht
3. Jalgpall (põhikool) - I koht
4. Murdmaajooks
põhikool - I koht
gümnaasium - II koht
5. Teateujumine
tütarlapsed - I koht
noormehed - II koht
6. Suusatamine
tütarlapsed - III koht
noormehed - III koht

Tallinna meistrivõistlused
1. Murdmaajooks (põhikool) - II koht
2. Korvpall (põhikooli tütarlapsed) - II koht
3. Kergejõustik (gümnaasium) - 6. koht
4. Käsipall (põhikooli ja gümnaasiumi noormehed) - 6. koht
5. Suusatamine (gümnaasium) - 6. koht
6. Sõudeergomeeter - II koht
7. Sõudeergomeeter "Alfa 2005" (vabariiklik) - III koht

Tiitli "Aasta sportlane" pälvisid:
Riho Kraus - 12b
Viive-Kai Rebane - 9d

 
Spordimängude kokkuvõttes põhikooli arvestuses 5. koht ja gümnaasiumi arvestuses 6.koht 
 
ARTE aasta sportlane 2013 Hannagret Luks
Viimati muudetud: 08/06/2016 - 21:08