SPIN-programm

Alates 12. november 2018 alustas Mustamäel tegevust SPIN-programmi grupp.

Mustamäe SPINi-grupp treenib aadressil Kadaka tee 153 Tallinna Tugikeskuse JUKS spordisaalis. Grupi põhituumik moodustub Tallinna Arte Gümnaasiumi ja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasiumi noortest.

SPIN sessioonides osalevad eesti ja vene õppekeelega noored. See on hea võimalus õppida suhtlema teise kultuuri-ja keeletaustaga noortega. SPIN-programm on ellu kutsutud eesmärgiga õpetada lastele sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi.

Läbi jalgpalli tegeletakse meeskonna mängudega, arendatakse koostöö- ja suhtlemisoskusi, õpitakse emotsioonidega toime tulema ja eesmärke seadma. Noored mängivad, räägivad, joonistavad, mõtlevad ja arutlevad päevakohastel teemadel. Detsembris osaleti suurel SPIN-programmi talveturniiril, mis toimus 16. detsembril Tallinna Lilleküla sisehallis.

Eluoskuste vaba sessiooni raames külastatakse erinevaid noortele motiveerivaid kohti. Näiteks külastasid osalejad enne detsembri koolivaheaega T1 Super Skyparki ja lähiajal on plaanis minna mängima bowlingut Mustamäe Elamuste Keskusesse.

Veebruaris valmistutakse Tallinna ja Viimsi gruppide vaheliseks miniturniiriks, mis toimub koolivaheajal, 28. veebruaril. Hooaja lõpus ootab ees SPIN-programmi suveturniir, kust võtavad osa kõik grupid üle Eesti ja osaleb enam kui 200 SPINi noort.

Tallinna Arte Gümnaasiumis koordineerib rühma tööd sotsiaalpedagoog Tiiu Kaarjärv. SPIN-programmi tegevust Mustamäe linnaosas rahastab Tallinna linn.

Grupp ootab uusi liitujaid.

Vt lähemalt www.spinprogramm.ee

Viimati muudetud: 13/02/2019 - 12:02