Huvitegevuse plaan

Tunnivälise tegevuse plaan 2016/2017

 

AEG                          

TEGEVUS

KONTAKTISIK

September

september

maalipraktika tööde näitus

E. Šank

01.09  

õppeaasta avaaktused

M. Lang         

07.-16.09 Euroopa tervisenädala üritused:

07.09

teatejooksud  gümnasistidele 3.-4.tund

A. Villems

08.09

spordipäev Sütiste metsas 1.-8.klass

A. Villems

12.09

aeroobika päev gümnasistidele

E. Põld, M. Strahov

13.09

kepikõnd õpetajatele, start kooli eest 15:00

E. Riis

16.09

veevõrkpall kooli staadionil: gümnasistid ja õpetajad

A. Villems

15.09

lahtiste uste päev,

koolivormilaat            

KõrwitzaKoffik                                

L. Arumäe

M. Lang, K. Vasur, ÕE

L. Lüütsep, K. Ojala  

19.-30.09

jalgpalli miniturniir 1.-8.klass

M. Strahov

26.09

Euroopa keeltepäev 8.-12.klass

T. Eikla

26.-28.09

klasside pildistamine

M. Lang

29.09

Roheliste päev ja õhtune üritus

M. Strahov, M. Vallsalu

12a,12b

30.09 10:00

RAM-i kontsert 8.-12. klassile aulas

M. Lang

Oktoober      

03.10

kooli nime- ja rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine kontserdiga

1.-7 klass        

M. Lang

 

05.10

õpetajatepäeva tähistamine

M. Strahov, M. Vallsalu

12a,12b

14.10

ettelugemispäev 2. tunni ajal u 10 min

P. Selge

14.10

hõimupäeva tähistamine 1.-12.klassile

A. Kiristaja

Õ. Linnas

21.10

kooli 35. aastapäeva tähistamine

M. Lang, ÕE

31.10

Halloween`i kostüümipäev 4.-7.kl

K. Läll, ÕE

 

 

 

November                                         

01.-04.11

ilulugemise võistlus

Shakespeare sonettide lugemine

4.-12.klass

 

P. Selge, K. Hansen,

T. Eikla

02.11

hingedepäev – vaikuse päev

tervisenõukogu, kunsti as

10.11

isadepäeva tähistamine 1.-3.klass

A. Villems, R. Aasmaa, E. Šank

17.11  

helkuripäev 4.-6. klass          

M. Lang, ÕE

22.11

kodanikupäeva tähistamine – kuldvillak

7.-12. klass                 

V. Tammsaar

24.11

mardi-kadri karneval 1.-3.klass

R. Aasmaa

28.11

Arte õpioskuste võistlus aulas 4.-6. klass

H. Mänd

28.11-09.12

sõudeergomeetrite eelsõidud 4.-12. klass

A. Villems

Detsember

detsember

kunstinäitus I ja II korrusel

E. Šank

01.12  

jõuluaja avamine: raadiotervitus 2. tunni algul   

M. Lang, ÕE             

07.12

jõuluuste kaunistamine

teemal „Jõulud maailmas“

E. Šank, A.Puur

 

jõulukontserdi proov Kaarli kirikus

M. Lang

08.-09.12

jõululoterii                             

K. Mägi, ÕE              

                                               

Arte õpilaste jõulukontsert Mustamäe Sotsiaalmajas

M. Lang, M. Mandre             

15.12  

põhikooli jõulupidu 7.-9. kl  

K. Hansen, O.-K. Jefimova

9a, 9b

19.12

2.-3. tunni ajal kõlavad koolimajas võõrkeelsed jõululaulud

L. Sillaots

20.12

kell 18:00

gümnaasiumiastme ja õpetajate jõuluõhtu

M. Strahov, M.Vallsalu

12a, 12b

21.12

kell 12:00

jõulukontsert Kaarli kirikus

M. Lang, I. Laido,

M. Mandre, A. Allik

22.12

jõuluhommikud aulas

M. Lang, L. Arumäe, H. Mänd

 

 

 

Jaanuar

13.01

I klasside aabitsapidu

R. Aasmaa

23.-27.01

võõrkeelte nädal ja kontsert

L. Bulai, ÕE

 

 

 

Veebruar                  

30.01.-23.02

ajalookuu: loengud, esitlused, plakatid teemal „Eesti Vabariik“ 5.-12. klass

A. Kiristaja

01.02

Arte paadimees 4.-12.klass

A. Villems

06.-16.02

sõbranädala riietumisstiilid ja kommikampaania

M. Lang, ÕE

T. Kaarjärv

14.02

sõbrapäeva üritused, Playbox ja vaba lava 4.-12. klass

L.-L. Perova, A. Villems

11a, 11b

15.02

Mustamäe kunstikonkursi lõpetamine ja õpilastööde näituse avamine Kullo lastegaleriis

E. Šank

16.02  

raamatute kinkimine kooli raamatukogule

P. Selge, A. Soon

23.02  

EV aastapäeva aktused

M. Lang, Õ. Linnas,

A. Kiristaja

 

 

 

Märts 

06.03

kunstinäitus lasteaias Kikas

A. Puur

07.03                                                              

Mustamäe jutuvõistluse lõpetamine ja kirjanik Ed. Vilde sünniaastapäeva tähistamine Kännukuke raamatukogus,

õpilaste etteasted       

M. Lang, A. Soon, K. Lukk,

L-L.Perova

09.03

Arte kuldkala

A. Villems

 

13.03

vene keele tähestikupidu 6. klass

L. Bulai

 

14. 03 

emakeelepäeva tähistamine 1.-12.klass: hommikukogunemine, etteütlus, kõnevõistlus, ettelugemine lasteaias

S. Hiimäe, R. Aasmaa

16.03

Lilla karu sünnipäev 1.-3.klass

Õ. Linnas

17.03

aeroobika päev 5.-12.klass

E. Põld

28.-29.03

„Orhidee emale” numbrite ülevaatus

M. Lang                                 

30.03

Arte tants 1.-12. klass

E. Põld, M. Strahov

 

 

 

Aprill

03.-07.04

„Orhidee emale” proovid      

M. Lang

07.04

õpilastööde näitus „Orhidee emale”

II korrus, galerii, päikesesaal

E. Šank

07.04   kl 19:00

„Orhidee emale”

M. Lang

08.04 (laupäev)

Orhidee-järgne koristamine koolis

T. Eikla, A. Kiristaja, N. Menšikova

8a, 8b, 8c

10.-13.04

Spelling Bee võistlus 1.-12.klass

K.Läll

20.04  

Lõpukell                                            

K. Ojala, J. Puks, I. Laido

10a, 10b

24.-28.04

südamenädal

tervisenõukogu

 

 

 

Mai

11. 05

emadepäeva kontsert 1.-4. klassile,

koolivormi ja õpilastööde laat, kohvikud

M. Lang, M. Mandre, H. Mänd

15.05

Tallinna-päeva tähistamine 1.-11. klass

L. Bulai, K. Vasur, A. Kiristaja,

Õ. Linnas

22.05-26.05

värvinädal

ÕE

29.05

spordipäev + ainetunnid 2.-11.klass

A. Villems

30.05

õpilaskonverents

L.-L. Perova, Õ. Linnas

30.05

kl 18:00

juhtkonna vastuvõtt parimatele õpilastele

M. Lang

aula ettevalmistamine ja koristamine:

L. Bulai, S. Hiiemäe, K. Vasur,

T. Kartau

7a, 7b, 7c, 7d

31.05

projekti ja maalipraktika päev

E. Šank

31.05

Arte välejalad 1.klass ja lasteaialapsed

E. Põld

 

 

 

Juuni

01.06

maalipraktika ja õppekäigud

E. Šank, klassijuhatajad

02.06

õppekäigud

klassijuhatajad

05.06

Arte pesupäev

A. Darski, klassijuhatajad, ÕE

06.06

õppeaasta pidulik lõpetamine

M. Lang, ÕE

20.06

12:00 põhikooli lõpuaktus

16:00 gümnaasiumi lõpuaktus

T. Eikla, A. Kiristaja,

N. Menšikova

8a, 8b, 8c

L.-L. Perova, A. Villems

11a, 11b

 

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:20