Õpetajad

KLASSIÕPETAJATE ÕPPETOOL

Riina Aasmaa

Õppetooli juht

Klassiõpetaja, ühiskonnaõpetus, 3c

riina.aasmaa@arte.edu.ee

ALGKLASSIDE AINESEKTSIOON

Õnne Linnas

Klassiõpetaja, eesti keel, käsitöö, 1c

onne.linnas@arte.edu.ee

Kairi Mägi

Klassiõpetaja, matemaatika, 2a

kairi.magi@arte.edu.ee

Heidi Raidlepp-Reidak

Klassiõpetaja, inglise keel, 1b

heidi.raidlepp@arte.edu.ee

Kersti Reinapu

Klassiõpetaja,  inglise keel, 1a

kersti.reinapu@arte.edu.ee

Reet Tiro

Klassiõpetaja, matemaatika, majandusõpetus, 2b

reet.tiro@arte.edu.ee

Karmen Kiviorg

Klassiõpetaja, inimeseõpetus, 3b

karmen.kiviorg@arte.edu.ee

Lisett Võigemast

Klassiõpetaja, ajalugu, 3d

lisett.voigemast@arte.edu.ee

Tiina Puuste

Klassiõpetaja, 1v

tiina.puuste@arte.edu.ee

Urve Jõhvik

Klassiõpetaja, loodusõpetus, 3a

urve.johvik@arte.edu.ee

Reet Lilleberg

Klassiõpetaja, inglise keel, matemaatika

reet.lilleberg@arte.edu.ee

ÕPIABI AINESEKTSIOON

Tiiu Kaarjärv

Sotsiaalpedagoog

tiiu.kaarjarv@arte.edu.ee

Kadri Ojala

õpiabirühma õpetaja, perekonnaõpetus, 11a

kadri.ojala@arte.edu.ee

Ljubov Iljinskaja

õpiabirühma õpetaja

ljubov.iljinskaja@arte.edu.ee

Rainer Mere

Psühholoog, psühholoogia

rainer.mere@arte.edu.ee

HUMANITAARAINETE ÕPPETOOL

Arvis Kiristaja

Õppetooli juht,

ajalugu, 9b

arvis.kiristaja@arte.edu.ee

SOTSIAALAINETE  AINESEKTSIOON

Priit Dieves

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus, 7c

priit.dieves@arte.edu.ee

Rein Luhaorg

Riigikaitse

rein.luhaorg@arte.edu.ee

Rodrigo Preciado Azcunaga

Majandusõpetus

rpreaz@gmail.com

EESTI KEELE AINESEKTSIOON

Sirly Hiiemäe

Ainesektsiooni juht,

eesti keel ja kirjandus, 8b

sirly.hiiemae@arte.edu.ee

Külli Hansen

Eesti keel ja kirjandus, 4a

kylli.hansen@arte.edu.ee

Aira Allik

Eesti keel ja kirjandus

aira.allik@arte.edu.ee

Karin Pollimann

Eesti keel ja kirjandus

karin.pollimann@arte.edu.ee

Marju Jõearu

Eesti keel ja kirjandus

marju.joearu@arte.edu.ee

LOODUSAINETE ÕPPETOOL

Kristina Vasur

Õppetooli juht

Loodusõpetus, bioloogia, inimeseõpetus,

Karjääriõpetus, 8c

kristina.vasur@arte.edu.ee

LOODUSAINETE AINESEKTSIOON

Sirje Roosing

Ainesektsiooni juht

Füüsika, 12b

sirje.roosing@arte.edu.ee

Anri Kivil

Bioloogia, loodusõpetus, 5d

anri.kivil@arte.edu.ee

Eliis Pint

Geograaafia, loodusõpetus, inimeseõpetus

eliis.pint@arte.edu.ee

Vootele Hansen

Geograafia, religioonilugu

vootele.hansen@arte.edu.ee

Anett Sirgo

Keemia, loodusõpetus

anett.sirgo@arte.edu.ee

MATEMAATIKA AINESEKTSIOON

Margit Vallsalu

Ainesektsiooni juht,

Matemaatika, 10a

margit.vallsalu@arte.edu.ee

Viia Suurmets

Matemaatika, 6b

viia.suurmets@arte.edu.ee

Tatjana Tamberg

Matemaatika

tatjana.tamberg@arte.edu.ee

Maret Nugis

Matemaatika, füüsika

maret.nugis@arte.edu.ee

Indrek-Marek Loos

Matemaatika, arvutiõpetus,

ettevõtlus ja majandus

indrek-marek.loos@arte.edu.ee

Ille Kalda

Matemaatika

ille.kalda@arte.edu.ee

Olga Meronen

Matemaatika

olga.meronen@arte.edu.ee

Mihhail Gruzdev

Haridustehnoloog

mihhail.gruzdev@arte.edu.ee

VÕÕRKEELTE ÕPPETOOL

Tiia Eikla

Õppetooli juht,

inglise keel, 9a

tiia.eikla@arte.edu.ee

VÕÕRKEELTE AINESEKTSIOON

Anne Tomingas

Ainesektsiooni juht

Inglise keel, 12a

anne.tomingas@arte.edu.ee

Inga Kaha

Inglise keel

inga.kaha@arte.edu.ee

Lilli Arumäe

Õppealajuhataja,

inglise keel

lilli.arumae@arte.edu.ee

Irina Demjanovskaja

Prantsuse keel, inglise keel

irina.demjanovskaja@arte.edu.ee

Karl – Robert Läll

inglise keel, väitlus, 5b

karl.lall@arte.edu.ee

Anu Pukk

Inglise keel

anu.pukk@arte.edu.ee

Maire Purm

Inglise keel

maire.purm@arte.edu.ee

Lea Sillaots

Saksa keel, karjääriõpetus

lea.sillaots@arte.edu.ee

VENE KEELE AINESEKTSIOON

Nadežda Mirontšik

Ainesektsiooni juht

Vene keel, 7b

nadezda.mirontsik@arte.edu.ee

Sirje Ebral

Direktor,

vene keel

sirje.ebral@arte.edu.ee

Oksana-Kristiina Jefimova

Vene keel, 7b

oksana-kristiina.jefimova@arte.edu.ee

Nadežda Menšikova

Vene keel, 9c

nadezda.mensikova@arte.edu.ee

Lilia Bulai

vene keel, 8a

lilia.bulai@arte.edu.ee

OSKUSAINETE ÕPPETOOL

Heli Kompus

Õppetooli juht,

Kunstiõpetus, keraamika, käsitöö, tööõpetus, 4b

heli.kompus@arte.edu.ee

KUNSTI-, KÄSITÖÖ JA TEHNOLOOGIAÕPETUSE AINESEKTSIOON

Eneli Šank

Ainesektsiooni juht,

kunstiõpetus, joonestamine, 7a

eneli.sank@arte.edu.ee

Annikki Puur

Kunstiõpetus, arvutigraafika, 6a

annikki.puur@arte.edu.ee

Heli Mänd

Õppealajuhataja,

Kunstiõpetus, tarbekunst

heli.mand@arte.edu.ee

Eda Idnurm

Käsitöö, kodundus, 4b

eda.idnurm@arte.edu.ee

Tiit Kobrusepp

Töö- ja tehnoloogiaõpetus, robootika, 7c

tiit.kobrusepp@arte.edu.ee

Lembit Michelson

Fotograafia

lembit.michelson@arte.edu.ee

MUUSIKAÕPETUSE AINESEKTSIOON

Meeli Mandre

Ainesektsiooni juht,

Muusikaõpetus, 5a

meeli.mandre@arte.edu.ee

Maris Lang

Huvijuht,

muusikaõpetus, eesti keel ja kirjandus, 6c

maris.lang@arte.edu.ee

Ilona Laido

Muusikaõpetus, 11b

ilona.laido@arte.edu.ee

KEHALISE KASVATUSE AINESEKTSIOON

Aivar Villems

Ainesektsiooni juht,

kehaline kasvatus, 12b

aivar.villems@arte.edu.ee

Evelin Lepa

Kehaline kasvatus, 4c

evelin.lepa@arte.edu.ee

Eneli Põld

Kehaline kasvatus, rütmika

eneli.pold@arte.edu.ee

Erik Riis

Kehaline kasvatus, korvpall, 4c

erik.riis@arte.edu.ee

Merike Strahov

Kehaline kasvatus, 10b

merike.strahov@arte.edu.ee

 

 

 

 

Viimati muudetud: 13/03/2018 - 08:12