Õpetajad

Õpetaja perekonnanimi

Konsultatsiooni ajad

Email

AASMAA RIINA, 4C

K, N 12:00 – 13:00 või kokkuleppel

riina.aasmaa@arte.edu.ee

AITAI HELEN, 6D

E 15:00 – 16:00 või kokkuleppel

helen.aitai@arte.edu.ee

ALLIK AIRA

T 14:00 – 15:00 või kokkuleppel

aira.allik@arte.edu.ee

ARUMÄE LILLI

K 15:00 – 16:00või kokkuleppel

lilli.arumae@arte.edu.ee

BULAI LILIA, 9A

N 15:00 – 16:00

lilia.bulai@arte.edu.ee

EBRAL SIRJE

T 15:00 – 16:00 või kokkuleppel

sirje.ebral@arte.edu.ee

EIKLA TIIA, 7B

E 13:15 - 16:00 või kokkuleppel

tiia.eikla@arte.edu.ee

GRUZDEV MIHHAIL

T 14:00 – 15:00 või kokkuleppel

mihhail.gruzdev@arte.edu.ee

HANSEN KÜLLI, 5A

T 14:00 - 15:00, N 15:00 – 16:00 või kokkuleppel

kylli.hansen@arte.edu.ee

HANSEN VOOTELE

E, N 16:00, T 15:00

vootele.hansen@arte.edu.ee

HIIEMÄE SIRLY, 9B

I poolaasta N 15.00 – 16.00


 

II poolaasta E 15.00 – 16.00

                      K 15.00 – 16.00

sirly.hiiemae@arte.edu.ee

IDNURM EDA, 5B

K 14:45 või kokkuleppel

eda.idnurm@arte.edu.ee

ILJINSKAJA LJUBOV

N 14:00 – 15:00 või kokkuleppel

ljubov.iljinskaja@arte.edu.ee

JEFIMOVA OKSANA-KRISTIINA, 8B

E 14:00 – 15:00

oksana-kristiina.jefimova@arte.edu.ee

JÕEARU MARJU, 4B

N 13:00 – 16:00 või kokkuleppel

marju.joearu@arte.edu.ee

JÕHVIK URVE, 1C

K 13:00 – 14:00 või kokkuleppel

urve.johvik@arte.edu.ee

KAHA INGA

T 14:00 – 15:00 või kokkuleppel

inga.kaha@arte.edu.ee

KIRISTAJA ARVIS, 8Jp

K 13:00 – 16:00

arvis.kiristaja@arte.edu.ee

KIVIORG KARMEN, 1A

T 13:15 – 14:00

karmen.kiviorg@arte.edu.ee

KOBRUSEPP TIIT, 8C

K 14.00 – 14.45

tiit.kobrusepp@arte.edu.ee

KOMPUS HELI, 5B

K 13:00 – 14:00

heli.kompus@arte.edu.ee

LANG MARIS, 7C

T 14:00 – 15:00

maris.lang@arte.edu.ee

LAURAND, ANITA

  anita.laurand@arte.edu.ee

LEPA EVELIN, 5C

E 13:15 – 14:30

evelin.lepa@arte.edu.ee

LILLEBERG REET

R 12:00 – 13:00 või kokkuleppel

reet.lilleberg@arte.edu.ee

LINDOK ANNIKA

K 13:00 – 14:00

annika.lindok@arte.edu.ee

LINNAS ÕNNE, 2C

T, K, N 12:00 – 14:00

onne.linnas@arte.edu.ee

LOORENTS HELINA, 8C

E 15:00 – 16:00

helina.loorents@arte.edu.ee

LOOS INDREK-MAREK

E, K 14:00 – 15:45

indrek-marek.loos@arte.edu.ee

LUHAORG REIN

T 16:00

rein.luhaorg@arte.edu.ee

LÄLL KARL-ROBERT, 6B

R 13:00 – 14:00

karl.lall@arte.edu.ee

MANDRE MEELI, 6A

N 13.00 – 14:00 või kokkuleppel

meeli.mandre@arte.edu.ee

MENŠIKOVA NADEŽDA, 9C

K 15:00 – 16:00 või kokkuleppel

nadezda.mensikova@arte.edu.ee

MERE RAINER, 12RSp

T 14:00 – 15.00

rainer.mere@arte.edu.ee

MERONEN OLGA R 12:00 või kokkuleppel

olga.meronen@arte.edu.ee

MICHELSON LEMBIT

T 16:00

lembit.michelson@arte.edu.ee

MIGGUR ERMIL

T 15:45 eelnevalt kokkuleppel

ermil.miggur@arte.edu.ee

MIHKELSON KARINA, 1B R 13:00 – 14:00

karina.mihkelson@arte.edu.ee

MIRONTŠIK NADEZDA, 8B

E 15.00 – 16.00 või kokkuleppel

nadezda.mirontsik@arte.edu.ee

MÄGI KAIRI, 3A

T 13:00 – 15:00

kairi.magi@arte.edu.ee

MÄND HELI

E 15:00 – 16:00

heli.mand@arte.edu.ee

NADZHAFOVA GULNARA R 15:00

gulnara.nadzhafova@arte.edu.ee

OJALA KADRI, 12JpT

T 13:00 – 14:00

kadri.ojala@arte.edu.ee

PINT ELIIS, 10Jp

K 15.00 – 16.00 või kokkuleppel

eliis.pint@arte.edu.ee

POLLIMANN KARIN, 10SpH

E 14:10 –15.30

karin.pollimann@arte.edu.ee

PUKK ANU, 4A

E 15:00 –16:00 eelneval kokkuleppel

anu.pukk@arte.edu.ee

PURM MAIRE

T 14.00 – 15.00

maire.purm@arte.edu.ee

PUUR ANNIKKI, 7A

K 14:00 – 15:00 või kokkuleppel

annikki.puur@arte.edu.ee

PUUSTE TIINA, 2V

R 12:00 – 13:00

tiina.puuste@arte.edu.ee

PÕLD ENELI, 10Jp

N 14.00 – 15.00 või kokkuleppel

eneli.pold@arte.edu.ee

RAIDLEPP-REIDAK HEIDI, 2B

K 14.00 – 15.00 või kokkuleppel

heidi.raidlepp@arte.edu.ee

REINAPU KERSTI, 2A

T 14:00 – 15:00 või kokkuleppel

kersti.reinapu@arte.edu.ee

RIIS ERIK, 5C

K 15:00 – 16:00 või kokkuleppel

erik.riis@arte.edu.ee

ROOSING SIRJE, 10TR

K 14:00 – 16:00

sirje.roosing@arte.edu.ee

SILLAOTS LEA

N 15:00 – 16:00

lea.sillaots@arte.edu.ee

SIMBERG MALLE

E 15:00 – 16:00

malle.simberg@arte.edu.ee

SIRGO ANETT, 6D

K 15:00 – 16:00 või kokkuleppel

anett.sirgo@arte.edu.ee

STRAHOV MERIKE, 11RT

E, K 15:00 – 16:00

merike.strahov@arte.edu.ee

SUURMETS VIIA

E 13:00 – 15:00, N 14:00 – 16:00 või kokkuleppel

viia.suurmets@arte.edu.ee

ŠANK ENELI, 8A

E 14:00 – 15:00

eneli.sank@arte.edu.ee

VIIVE TAMMSAAR, 10SpH

K 14:00 – 16:00

viive.tammsaar@arte.edu.ee

TIRO REET, 3B

T 13:00 – 14:00

reet.tiro@arte.edu.ee

TOMINGAS ANNE, 4A

R 13:15 – 15:50

anne.tomingas@arte.edu.ee

TOOMING ALJE, 3V T 13:00 – 14:00

alje.tooming@arte.edu.ee

VALLSALU MARGIT, 11JpH

E, K 15:00 – 16:00 või kokkuleppel

margit.vallsalu@arte.edu.ee

VASUR KRISTINA, 9C

T 14:00 – 16:00

kristina.vasur@arte.edu.ee

VILLEMS AIVAR

E 15:00 – 15:50

aivar.villems@arte.edu.ee

VÕIGEMAST LISETT, 4D

N 13:00 – 14:00

lisett.voigemast@arte.edu.ee

 

Viimati muudetud: 29/11/2018 - 09:09