2004-2005

33-s klassikomplektis õppis 922 õpilast

Õppeaasta olulisimaks sündmuseks oli koolistaadioni renoveerimine ja selle pidulik avamine 1. septembril. Külalistena viibisid avamisel Tallinna volikogu esimees Maret Maripuu, Mustamäe linnaosa vanem Aivar Riisalu, Jalgpalliliidu president Indrek Kannik, haridusameti esindaja Andres Vakra, Eesti rahvusmeeskonna kapten Martin Reim. Muusikalist vaheldust pakkus Eesti Piirivalve Orkester dirigent Arvi Miido juhatusel.

Tallinna Haridusameti poolt korraldatud konkursil „Sõbralik koolisöökla” tuli Arte Gümnaasium 5 parima hulka.

1. oktoobril, kooli nimepäeval leidis aset uue koolilipu õnnistamine. Tseremoonia viis läbi Kärdla koguduse õpetaja Tarmo Kähr.

Sel aastal toimus esmakordselt heategevuslik jõululoterii Mustamäe Sotsiaalmaja vanurite toetuseks. Saadud raha eest osteti kingiks raamatuid, mille edastasid noorema vanuseastme lauljad koos väikese jõulukontserdiga.

Toimus teinegi heategevuslik jõulukontsert  Puuetega Noorte Keskuses „Juks“, kus astusid üles vanema kooliastme lauljad.

29.aprillil toimus kooli suurüritus „Orhidee emale“ „Orhidee emale“ kandis sel aastal pealkirja „Suur maalritöö“, moto: “Hetked, kui meel on haaratud ilust, on ainsad hetked, mil me elame.” Õhtut juhatasid Anni Aguraiuja ja Jüri Pilviste.

Vabariiklikul kirjanduse olümpiaadil saavutasid õp Aira Alliku õpilased häid kohti: Anete Elken I, Laura Limperk II, Sandra Kabur III.

Liisa Umbleja saavutas vabariiklikul käsitöö ja kodunduse olümpiaadil I-III koha, õp E. Idmurm.

Vabariiklikul Koidula -Talviku konkursil saavutas Janne Jaagant I koha, õp A. Allik

Vabariiklikul konkursil „Hea Eesti Idee” võitis Rivo Bonder III kohta,  õp T. Kobrusepp.

Tallinna koolinoorte 23. spordimängudel  tulime koolide üldarvestuses VI kohale.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:49