2003-2004

Koolis õppis 926 õpilast 33-s klassikomplektis.

Õppeaasta olulisimaks sündmuseks oli auhinnavõit Tallinna Haridusameti Kvaliteedikonkursil „Hea õpikeskkonnaga kool“. Tänaseks on meie kool võitnud kõik Tallinna Haridusameti kvaliteediauhinnad.

Tallinna Volikogu ja Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni poolt korraldatud koolisööklate konkursil saavutas Arte gümnaasium I koha ja pälvis tiitli „Sõbralik koolisöökla“.

14. aprillil 2003 võeti tallinna Arte Gümnaasium Tervise Arengu Instituudi poolt vastu Eesti Tervistedendavate Koolide võrgustikku. Tervistedendava kooli tiitlit oleme kandnud juba aasta.

2. oktoobril tähistasime Tallinna Arte Gümnaasiumi esimest nimepäeva. Toimusid aktused erinevatele vanuseastmetele, kus direktor tutvustas kooli nimesaamise lugu ja uut sümboolikat, gümnaasiumi aktusel viibis külalisena logo kujundaja, kunstnik Taimi Veinmann.

Jõulukuu algas traditsioonilise advendiküünla süütamisega, jõulu- ja advendiaja tunnet aitas esmakordselt  luua suur ja kaunis kuusk kooli8 fuajees.

16. aprillil toimus kooli suurüritus “Orhidee emale”. Sel aastal toimus üritus juba  20-ndat korda. Teema: “Reis päikesega”, moto: „Elu on reis, iga uus sihtmärk elus on uue tee algus“. Õhtut juhtisid 10. klassi õpilased Valmar Valdna ja Riina Konovalov.

Koos publikuga tehti rännak päikeselistele maadele, lauldi ja tantsiti sealsete rahvaste laule ja tantse.

Suurim ettevõtmine kunsti ainesektsioonil on igaaastase  kevadnäituse korraldamine Kullo lastegaleriis. Tänavune näitus kandis nime „Uni“. Näitusel osalesid lisaks Arte õpilastele veel külalised sõpruskoolist Kalanjoelt ja sel aastal esimest korda Puuetega Noorte Õppekeskusest „Juks“.

Osaleti ka koolivälistel konkurssidel, võistlustel, aineolümpiaadidel ja projektides.

Ülelinnalisel vene keele olümpiaadil saavutasid Berit Pilden (10c) I  ja Andrei Kolotšev (10c) III koha, juhendas õp. Olga Simonovitš.

Kerstin Kaints (4b) saavutas võistlusel „Laulukarussell 2004“ Mustamäe eelvoorus I koha ja pääses televisioonivooru ning konkursil „Mustamäe laululind 2004“ III koha, juhendas õp. Meeli Mandre.

Merily Heinmaa (11a) saavutas võistlusel „Laulukarussell 2004“ Mustamäe eelvoorus I koha, Annemari Hütt (9b) konkursil „Mustamäe laululind 2004“ I-II koha

Kersti Ludvig (11a) Tallinna omaloomingulise jõululaulu konkursil noorte vanuserühmas III koha, juhendas õp. Heldin Raidmaa

Haridus- ja Teadusministeeriumi korraldatud Eesti Vabariigi Presidendi auhindadele toimunud Ajalooalase uurimustööga „Muutuv Eesti XX sajandil“ saavutas kool I koha ning pälvis presidendi auhinna. Töö kirjutasid 10 klassi õpilased Reili Ebral, Anne Mari Rebane, Liina Pihu, Frank Jüris, Robert Norak, Veiko Reiman, juhendas õp. Liis Reier.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:50