2000-2001

Sel aastal õppis koolis 34 klassikomplektis 936 õpilast.

1. septembril tulid kooliperet tervitama Tallinna abilinnapea Liisa Pakosta ja kooli vilistlane, Riigikogu liige Maret Maripuu. 9. oktoobril toimus renoveeritud ujula pidulik avamine.

Sel aastal toimus esmakordselt suurejooneline jõulukontsert Oleviste kirikus. Kontserdi sisustasid õpilased ja õpetajad, tänulikke kuulajaid oli rohkesti, lapsevanemad nende hulgas.

Aastaüritus „Orhidee emale“ „Kuulsad naised Eesti ajaloos“ toimus aprillis.

Algklassiõpetajad korraldasid lastele kaks üllatusüritust – „Sügisball“ ja „Kübarapidu“.

7.-8. klassi tüdrukud osalesid õp Idnurme juhendamisel vabariiklikul moekonkursil „Seekord sedamoodi“, kust toodi kaasa mitmeid eriauhindu. Teatriring võitis vabariiklikul alternatiivteatrite festivalil M. Ulmani näidendiga „Iseendal võõrsil“ Grand Prix.

Sel aastal alustas meediaring koolilehe „Apeiron“ väljaandmist, ilmus neli numbrit, peatoimetaja oli Maris Põldver.

Tallinna bioloogiaolümpiaadil saavutas Rinaldo vahtel III koha (õp Mari Uudelt) ning Tallinna joonistusvõistlusel „Hamba tervishoid“ võitis 2c II koha (õp S. Morel)

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:52