1999-2000

Koolis õppis 34 klassikomplektis 949 õpilast. Töötati välja ja rakendati gümnaasiumi astme humanitaar ja reaal õppesuund ning käivitati projekt „Tervistedendav kool“. Komplekteeriti 2 arvutiklassi.

Huvitavamaks ettevõtmiseks oli A. Puškini nädala korraldamine oktoobris, millest võttis osa kogu koolipere. Veebruaris tegi iga klass ühe väärtraamatu näol esmakordselt kooli raamatukogule sõbrapäeva kingituse. Vabariigi aastapäeval külastas kooli Rein Helme.

„Orhidee emale“ teemaks oli sel aastal „Naine läbi 20. sajandi“, kuulda sai populaarseid lööklaule kolhoosipäevilt, näha unustuse hõlma vajunud kasvatusmeetodeid jm

Vabariiklikul tööõpetuse olümpiaadil võitis Triin Idnurm II ning Kertu Käämbre IV koha (õp E. Idnurm). Vabariiklikul väitlisturniiril saavutas Maris Põldver I koha (õp L. Remmel).

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:53