1997-1998

Koolis õppis 953 õpilast. Sel aastal liitusime „Hea algus“ projektiga, esimesed „hea alguse“ õpetajad olid Maiu Pintman ning Sirje Morel. Programm käivitus nii edukalt, et kool valiti Põhja-Eesti „Hea algus“ koolituskeskuseks.

Angelika Narise ja Arved Salupere juhendamisel jätkasid tegevust Kodutütred ja Noorkotkad. Väitlusring õp Liis Remmeli käe all saavutas häid tulemusi – osaleti vabariiklikel võistlustel ning telesaates „Üks kahest“. Hoogsalt tegutses K. Mõisniku juhitud näitering, lavavalgust nägi muusikal „Lumekuninganna“.

Eesti Vabariik tähistas 80. aastapäeva, koolis oli selle auks korraldatud vastuvõtt, kuhu olid kutsutud aktuste külalised, Riigikogu liikmed Vootele Hansen ja Heiki Nestor ning kõik õpetajad.

„Orhidee emale“ õhtujuhtideks olid Evelin Pang ja Heiko Lett.

Üritustest kujunes väga lustakaks stiilinädal – igal päeval oma stiil. Esmaspäeval punkarid, teisipäeval nohikud, kolmapäeval hipid, neljapäeval transvestiidid, reedel sõbrapäev.

Kunstiaasta tipphetkedeks oli näitus „Ehe“ Kullo lastegaleriis ja lõputööde kaitsmine

Koolis tegutses kolm õpilasfirmat, tuntuim neist G. Bogatkini algatatud „Grafft“, tänu millele said õpilased osa võtta Üleeuroopalisest õpilasfirmade laadast Prantsusmaal Le Mans`is, õpilasfirmade laadalt Pärnus, Kuressaare ettevõtluspäevast ning messilt „Teeviit 98“. Õpilasfirmade konkursil saadi parima logo auhind.

Osaleti ja oldi edukad olümpiaadidel, parima tulemuse, V koha saavutas vabariiklikul geograafiaolümpiaadil Mauri Linnas. Ülelinnalisel joonistusvõistlusel saavutas Ilmar Kurvits III koha.

Spordis olid Mustamäel edukad algklassid – I koht, 6.-7. klasside spordimängudel saavutati IV koht.

Spordiaasta tipphetkeks oli kohtumine kooli vilistlaste, tunnustatud jalgpallurite Martin Reimi ja Mart Poomiga, viimane kinkis koolile oma inglise liiga särgi.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:56