1996-1997

Õpilasi õppis koolis 892.

Selle aasta tähtsündmuseks oli kooli 15. aastapäeva tähistamine, mis toimus 7.-8. novembril. Õpetajatele öeldi aktusel tänusõnu, neile, kes koolis töötanud üle kümne aasta, kingiti õpilaste valmistatud juubelimedal.

Aprillis valiti kooli hoolekogu, mida asus juhtima Boris Gordon, asutati vilistlasnõukogu – esimees Priit Põiklik ning Tallinna 49. Keskkooli sihtkapital eesotsas Juha Lõmpsi, Aleksander Raide ja Boris Gordoniga.

Lisaks sünnipäevaüritustele oli teisigi meeliköitvaid tegemisi nagu puhkeõhtu keskastmele „Aardeotsimine“, väitlusturniir GAG-ga teemal „Kumb on tähtsam – kas päkapikud või jõuluvana?“

„Orhidee emale“ toimus esmakordselt teemaüritusena „Usk, lootus, armastus“, õhtut juhtisid taas Kristiina Esop, Henry Arras, peokutse valmistas10. klassi õpilane Kaspar Arras.

Jaanuaris korraldati teist aastat õpilastööde näitus Kullo lastegaleriis, teemaks seekord „Aastaa(s)jad“

Henri Enniste ja Reimo Sildvee esindasid kooli Loksal toimunud majandusõpilaste üritusel „Õpilafoorum`97“.

Kooli parimateks sportlasteks valiti Liina Esop, Maria Izbas, Hannes Pahapill, Gerli Kostla, Kerdu Arbet, Liisa Uukkivi, Jarkko Ainsoo.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:57