1995-1996

Koolis õppis 798 õpilast.

„Miss Estonia“ võitis meie kooli abiturient Helen Mahmastol

Üritustest korraldati klassidevaheline lauluvõistlus, peeti isadepäeva sportlikus vaimus, toimus „Unine kolmapäev“. Alguse sai advendiaja avamine küünla süütamisega fuajees. Jaanuaris oli soengute konkurss, aprillis solistide konkurss, mai lõpus oli vastuvõtt kooli parimatele õpilastele. Suurüritust „Orhidee emale“ juhtisid Henri Arras ja Kristiina Esop, tavapärase tordikonkursi asemel oli sel aastal lilleseadete konkurss.

Tegutsesid koolikoorid, 13 huviringi ning kunstiklassid kõigis vanuseastmetes. „Kullo“ lumeskuptuuride võistlusel võitis 12a klassi võistkond G. Bogatkini juhendamisel I koha, skulptuuri kujundas Uku Tulev.

Edukalt esineti taas ka olümpiaadidel, konkurssidel, edukad oldi linnaosa voorudes, parimad said kohti ka vabariigis: Andrus Seiman (geograafia) VI koht.

Parima sporditulemusena saavutati 6.-7. klasside spartakiaadil IV koht. 4Kooli parimateks sportlasteks valiti Liina Esop ja Gerli Kostla.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:58