1994-1995

Koolis õppis 728 õpilast.

Sügisest alustas koolis tööd noorkotkaste rühm „Noored kotkad“ Arved Salupere juhendamisel. 24. veebruaril esindas see rühm Tallinna malevkonda Eesti Vabariigi aastapäeva paraadil.

Tööd jätkasid koolikoorid, kunstiklassid, huviringid. Toimusid üritused kõigile vanustele. „Orhidee emale“ etteasted olid sel aastal hajutatud koolimaja erinevatesse ruumidesse. Kutse kujundas esmakordselt kunstnik ja õpetaja Iivi Raudsepp.

Osaleti taas edukalt kunstivõistlustel, parimaid töid eksponeeriti Draakoni galeriis.

Tallinna Koolinoorte 13. spordimängudel saavutas kool üldarvestuses VI koha, edukaimaks alaks oli korvpall: 9c nais- ja meeskond tulid Tallinna meistriks, lisaks võitsid 9c poisid ka vabariikliku korvpalliturniiri „Sprite Cup“. Algklassid saavutasid „Tähelepanu start“ finaalis III koha.

Osaleti taas edukalt aineolümpiaadidel. Els Ulman saavutas vabariiklikul vene keele olümpiaadil II koha (õp Z. Aunapu). Piirkondlikus voorus tuli Hannes Pahapill matemaatikas II kohale, Andres Nael II ja Tanel Härma III füüsikas kohale, Mae Parve emakeeles I kohale. Vendade Liivide etlemiskonkursil saavutas Liisa Uukivi II koha.. Linnaosa geograafiaolümpiaadil tuli I kohale Mikk Saar. Lisaks viis kool sel aastal läbi Mustamäe algklasside olümpiaadi.

Tuule tiibadesse sai heategevus – osaleti tervishoiumuuseumi kampaanial „Kevadlill 1995“, müüdi lilli haigete ja puuetega laste toetuseks.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 08:59