1993-1994

Kool sai uue keraamilise nimetahvli , mille valmistas keraamikaõpetaja Georg Bogatkin.

Kooliaasta oli kirev  ja huvitav. Tegutsesid huviringid, osaleti televisioonisaates „Kooli TV“. Lastekoor ja vilistlaskoor esindasid kooli XXII üldlaulupeol.

Toimus rida põnevaid üritusi nagu kalapidu, ikebaanade võistlus, värvide nädal, luulekonkurss „Kuldne kaseleht“, isetegevusülevaatus, vilistlaste kokkutulek. Kooli tähtüritust „Orhidee emale“ juhtisid Kätlin Velling ja Andres Loorpuu. Õhtu kulges TV saatekava vormis.

Tallinna Koolinoorte 12. spordimängudel saavutas kool üldarvestuses III koha.

Osaleti aineolümpiaadidel nii Mustamäel kui ka vabariigis, parimateks osutusid: Mustamäel Marit Kalbus emakeeles II koht, Karl Jõgi vene keeles II koht, Andres Nael matemaatikas II koht, Hannes Pahapill Iikoht, Janne Alandi III koht geograafias. Lääne rajoonis saavutas Betti Alveri konkursil I koha Liisa Uukivi, III koha Mai Uibo, Vendade Liivide konkursil I koha Liisa Uukivi.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:00