1992-1993

Uudsena hakkasid sel aastal 9. ja 12. klasside õpilased teadmisi omandama majandusõppes

Sai alguse kauneima jõululaua konkursi tava gümnaasiumi astme jõuluõhtul.

Suuremalt tähistati Eesti Vabariigi 75. aastapäeva – korraldati õpilaskonverents, millel osales külalisena Keskerakonna aseesimees Küllo Arjakas. Külalisi oli kaugemaltki, Mikkeli koolist Soomest.

Kevadperioodil toimus kaks spordipidu, mille eestvedajaks õp Rimma Klaus. Spordipidu hõlmas tervet päeva, toimusid võistlused, viktoriin, diskokavade konkurss ja tantsuõhtu. Teisel peol osales külalisena Haljala Keskkool.

Aasta suurimaks ürituseks oli „Orhidee emale“, õhtut juhtisid Gaile Vare ja Meelis Tammaru.

Jätkus elaval kooli kunstielu, osaleti näitustel ja kunstivõistlustel, mõned tööd leidsid ka äramärkimist.

Laulupeol esindas kooli mudilaskoor õp Meeli Mandre juhendamisel ja tantsupeol 7. klassi rahvatantsurühm õp Naida Veske käe all. Tantsupeo kontserdil rõõmustasid publikut vahelugemised meie kooli 4a klassi õpilaste esituses, juhendas õp Krista Mõisnik.

Tööd jätkas 1983 aastal alustanud raamatusõprade ring õp Milvi laiksoo juhendamisel. Oli, mida tähistada: novembris Astrid Lindgren`85, jaanuaris A. H. Tammsaare`115 ning märtsis Silvia Rannamaa`75. Aasta jooksul oli kümme raamatute väljapanekut, millest huvitavamad olid „Aabits läbi aegade“ ning „Kunstiraamat meie koolis“.

Edukalt osaleti aineolümpiaadidel: Ulvar Petmanson (8a) – rajooni füüsikaolümpiaadil I koht, Raimo Hermet (12a) II koht, mõlemaid juhendas õp Hele Täht.

Vendade Liivide vabariiklikul luulekonkursil saavutas Erki laur (12b) I koha, juhendas õp K. Mõisnik.

Tallinna Koolinoorte 11. spordimängudel saavutas kool üldarvestuses IV koha. Pälviti ka üks koolinoorte meistritiitel – Taimi Sillaots (kõrgushüpe). Algklassid saavutasid vabariikliku võistlussarja „Tähelepanu start“ finaalvõistlusel II koha.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:01