1991-1992

1991/1992

Kool sai 10-aastaseks. Õpilaste arv võrreldes algusaastaga on kahanenud 1077-lt 704-le.

1. septembril võeti vastu sünnipäevaõnnitlusi, toimusid aktused, söödi kringlit

Sünnipäevaks valmis kooli lipp, mis õnnistati 1. septembri pärastlõunal Kaarli kirikus. Tseremoonia viis läbi Kaarli koguduse õpetaja Einar Soone.

Sünnipäeva pidulik lõuna koos külalistega toimus Rataskaevu restoranis. 2. septembril toimus koolipere kontsert-aktus Sakala keskuses. Kontsert lõppes uhiuue 49. Keskkoli lauluga „Kui oled veel koolipoiss“ – see oli kingitus laulu loojalt Märt Hundilt..

Septembri lõpus toimus rahvusvaheline õpilasvahetus: Mikkeli Lyseo ja Lähemäe kooli ning 49. Keskkooli vahel.

Kunstiõpetajate read täienesid, liitusid Anneli Aguraiuja, Evelin Adamson, Georg Bogatkin, Eda Liin, Annikki Puur, Oivi Tulve. Kevadel 1992 sai alguse kunstiklassi lõputööde kaitsmise traditsioon.

Tööd jätkasid koolikoorid ja vilistlaskoor ning lapsevanemate poolt tasustatud muusikaklass.

Tallinna koolinoorte spordimängudel saavutas kool IV koha.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:02