1988-1989

Õppeaasta algus tõi kaasa uut moodi vanuseastmete jagamise: I-IV algklassid; V-IX põhikool; X-XII keskkool.

Kunsti süvaõppega alustas tööd I ja X klass. Õpiti joonistamist-maalimist õp T. Mölderi käe all, kompositsiooni ja kunstiajalugu õpetas Kersti Laanemaa.

Koolikooridele tuli täiendus vilistlaskoori näol, loojaks ja juhendajaks õp. Marju Repnau.

Aprillis toimus kolme kooli  (Viimsi, Põltsamaa ja Tallinna 49.Keskkool) kooride ühiskontsert.

Spordis saavutas edu B-klassi korvpallimeeskond, kes tuli vabariigi meistrivõistlustel hõbemedalile. Jalgpallimeeskond „Lõvid“ käisid võistlemas Soomes, USA-s ja Prantsusmaal. Kevadel läks võistkond lahku, posid asusid mängima vabariigi erinevatesse meeskondadesse.

Edu saavutas noor ujuja Kai Talli.

Kooli parimateks sportlasteks valiti Signe Sirge ja Mart Poom.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:05