1987-1988

Aasta algus rõõmustas kogu kooliperet I kohaga rajooni ülevaatuselt kooli ettevalmistamsel algavaks õppetööks.

Riikliku Nukuteatri korraldatud nukkude valmistamise võistlusel tunnustati Maarja Poopuud, kelle nukke näidati ka televisioonis.

Krista Mõisniku juhendamisel alustas tegevust näitering, esimeseks lavastuseks oli A. Kitzbergi „Okasroosike“, mida kanti ette nii koolis kui ka väljaspool. Näitlejatena astusid üles Rainer Pajus, Kadri Haljamaa, Kristiina Augin, Riivo Lepp, Erki Laur, Marge Toots,

Tea Zimmer, Jüri-Ott Salm, Valdo Teimann, Helen Heli, Maarja Õunpuu, Margus Õunpuu.

Õpilaste kõrval lõikasid loorbereid ka õpetajad, kes Tallinna haridustöötajate taidluskavade ülevaatusel I koha saavutasid.

Spordis jätkasid võidukäiku „Lõvid“, saavutades rahvusvahelistel jalgpallivõistlustel „Helsinkin Cup`88“ I koha ning tulles Tallinna meistriks. Tallinna meistriks tulid ka A-klassi korvpallitüdrukud ning B-klassi korvpallipoisid.

Viimati muudetud: 30/09/2016 - 09:06